VAG Ali Delen Mağduriyetim

Geçmiş olsun. Bu işler malesef sikintilara gebe. İstanbul'da Apo usta, İstanbul dışında ise Necati usta dışında başkasını bilmem.  

Forumumuzdan @İlker34 hocamda bu işlerle ilgileniyor. Güzel projeler çıkarıyor.

Bu tarz konular referans açısından iyi oluyor. @agacmalzeme

Moderatör tarafında düzenlendi:

@agacmalzeme hocam çok geçmiş olsun sinir bozucu durum Allah bildiği gibi yapsın kim bilir kaç kişiye aynı şeyleri yaptı. Etrafta birsürü böyle insan dolu şikayetvar gibi platformlara da yazın da internette arama yapanın karşısına çıksın en azından.

Şimdi google yorumları okudum ben gerçekten çok büyük hata yapmışım ne insanlar mağdur olmuş. 

Bugün oraya gittiğimde sanırım 2015 model bi audi sedan vardı adama bunun kamerası bozuk değişecek bide tesisatı yenilecek. Dedim ki içimden adam tezgahı kurmuş sök sağlam kamerayı tak 2000-3000 tl ye yeni kamera çıkanıda al sat 3000 ne oh ne iyi iş.

Ben telefonda konuşmayı sevmeyen birisi olduğum için mesaj atmıştım kendisine, tenezzül edip cevap bile vermemişti, bir kere de aramıştım açmamıştı, kalitesiz bir esnaf olduğu belliydi, zaten fiyatları da fazla yüksek. Geçmiş olsun hocam size de

@agacmalzemehocam geçmiş olsun. Bu tüccar (!!!) ile çevremde birçok kişi sıkıntı yaşadı. Yaptığı işlemi ya eksik ya hatalı yaparak müşterinin bunu farkedip tekrar kendine gelmesini sağlıyor. Müşteri tekrar dönüp geldiğinde de aracımda bu sorun var, teypte sorun var vs diyip 50 - 100-200 TL ver düzelteyim diyerek teklif sunuyor. Bence bu apaçık DOLANDIRICILIKTIR ve bu işi yapan da esnaf değil DOLANDIRICIDIR!

Eski yerini vs bilenler bilir zaten kendisinin :) koca kaç katlı komplekse çevirdi işletmeyi böyle alavere dalavere paralarıyla...

@necatiabinin samimiyeti de çıkardığı işler de gerçekten Ankarada apayrı bir yerde... Bununla geçmiş olsun hocam. 

Çok geçmiş olsun tekrardan. Ankara da bir kez benim de dükkanına gidip ürün fiyatı sorma durumum olmuştu ve hiç güvenilir biri olmadığını o an ne hikmetse anlamış çıkmak durumunda kalmıştım. Cidden sabrınızı tebrik ediyorum sabrın sonu selamettir. Böyle karaktersiz insanlar ne yazık ki her sektörde mevcut ve insanı her şeyden soğutmaktalar. Google yorumlara da gerekli açıklamaları yapalım el birliği ile arkadaşlar.

@mustafacagri bu şahıs ACC yi kim yaptı diye sordu ne yapacaksın birisi yaptı işte dedim senin işin sıkıntılı araca crakli yazılım yapmışsın dedim aldırış etmedi. sona konu ilerleyince @necati usta yaptı ne olmuş dedim kibirli kibirli gülerek ya işte yapmayı bilmiyorlar der gibi tavır takınmıştı ben de dedimki bak o kişi seni ne görmüş ne tanıyo yaptığın işede laf atmıyor sadece böyle olmaması gerektiğini söylüyor sende onun hakkında şöyle böyle iş yapmış diye konuşma etik değil dedim. sonra birini aradı sanırım erzincan vag comdu tam emin değilim ya işte arabaya acc yüklemişler teybin fişini çekmemişler app connect silinmiş necati yapmış falan diye konuştu bende iyi niyetimle dedimki adamlar senin yaptığın crackli programı nerden bilecek dedim. bilse zaten yapmaz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun hocam.Kendisini bilmiyorum Ankara'da da yaşamıyorum Ama sizden ve alttaki yorumlardan okuduğum kadarıyla başka insanların da zarar görmemesi için google da düşük puan verip yorum yazdım.İyi forumlar

Geri
Üst Alt