VAG Ali Delen Mağduriyetim

Üzerinden zaman geçmiş ama tekrar geçmiş olsun diyelim @agacmalzemehocam.

Çok can sıkıcı durumlar, Allah böyle tipleri bizden uzak etsin.

Umarım her zaman kendileri gibi müşteriler ile muhatap olurlar.

Neticede her birimiz kendi kararlarımızı kendimiz veriyoruz ama böyle mağduriyetlerin dile getirilmesini doğru ve faydalı buluyorum.

Mağduriyetler dile getirildiği gibi, işini düzgün yapanların da hakkını vermek lazım.

Müşteri olarak kötü olanı batırmak da iyi olanı çıkarmak da bizim elimizde vesselam.

Forumun amacı birbirimize aktardığımız referans, arkasında çıkar gütmeyen bi ortam yaratılması altında olduğunca güzeldir. Artık eskisi gibi değil işler işyerleride internette ilgili yerlerin etkisinin farkında olarak hissedecektir. 

Aslında yapılması gereken net ve basit bunun savaşını ülkede vermek traji komik..

Kaliteli hizmet, eşit hizmet => Güven karşılıklı kazanım.

Okudum ve direk google yorumlarına gittim yazık etmişsiniz kendinize birazda kendinizde aramak lazım suçu araştırdım diyorsunuz ama instagramına da baktım hiç güven verici birşey göremedim. Geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ahmetyerebakan 1 yıl önceki yorumları okursanız zaten çok fazla kötü ve eleştirel yorum yok neredeyse hepsi olumlu bende onlara bakarak gitmiştim. Bi yıl içinde yapılan yorumlara bakarsanız adamın ne kadar can yaktığı görünüyor.

İnsanlarda farkındalık oluşmuş ve başına gelenleri yazmışlar. Bende bir sene sonra farkına vardım ama iş işten geçti. Zehirli mantar gibi birşey yemişsiniz zaman içinde etkisini göstermiş.

Hocam çok geçmiş olsun size Ankara’da Necati ustadan başkasına gitmem benim aracımdada midlineplus olmasına rağmen bir çok donanımı onunla beraber yaptık ne zaman gitsem hep yardımcı  oldu ve kesinlikle hem işiyle olsun hem insanlığı ile olsun çok iyi biri ankaradakilere tavsiye ederim 

Geri
Üst Alt