Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

@MSE Üstad gün içinde yoğun oluyorum Büsandayım , o yüzden kabloyu kendim edinmek istedim. 05323272097 Bana ulaşabilirseniz çok sevinirim. 
Tamam hocam. Ben otogara çok yakın bir yerde oturuyorum. Önümüzdeki hafta izinli olacağım. Müsait olduğunuzda uğrayabilirseniz istediğiniz özellikleri açarız. 

An itibariyle 15.7 kablom gelmiş durumda.

ce807052806bd1823e12f80ee6da9c5d.jpg

288353e417c25901b85d8891fddcfd12.jpg

30b801fe5c6b376f2459a9471c624954.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@fcsrn Eren hocam size bir conf.line kullanıcı olarak bişey danışmak istiyorum. Akşam sürüşlerinde benim ön taraf ayak aydınlatmaları sürekli yanıyor, kapıdaki ambiyans aydınlatmaları ile birlikte. Acaba önceden brriberi bötböyle miydi, yoksa ben kodlama işine girdikten sonra mı böyle oldu. Bi de fabrika ayarlarına dön demiştik ? İyi geceler, selamlar.

@fcsrn Eren hocam size bir conf.line kullanıcı olarak bişey danışmak istiyorum. Akşam sürüşlerinde benim ön taraf ayak aydınlatmaları sürekli yanıyor, kapıdaki ambiyans aydınlatmaları ile birlikte. Acaba önceden brriberi bötböyle miydi, yoksa ben kodlama işine girdikten sonra mı böyle oldu. Bi de fabrika ayarlarına dön demiştik ? İyi geceler, selamlar.
Değerli Hocam, pnlar Yusuf Hocamında belirttiği gibi sürekli yanar gece yolculuklarında, anormal bir durum yok korkmayın. :)  Hoş bir görüntü veriyor. :)

Burda tek olması gereken belli bir devirden sonra keşke kırmızıya dönseymiş :) eski tempralarda vardı buna benzer

Sent from my iPhone using Tapatalk

@2016Golf Hocam bu kadar hızlı gelmesine çok sevindim :)  Hayırlı olsun güle güle kurcalayın arabayı :D  

Bu kodlamalarla gizli özellikleri ayarlama işini servisler yapıyormu? ücretleri nasıl? hangi ilde hangi arkadaşlar yardımcı olabilir. elazığa yakın kimse varmı ?

slmlar.

Bu kodlamalarla gizli özellikleri ayarlama işini servisler yapıyormu? ücretleri nasıl? hangi ilde hangi arkadaşlar yardımcı olabilir. elazığa yakın kimse varmı ?

slmlar.
Bu konu üzerinden yardım gelecektir ;)

Ankarada yokmu bu işi halleden arkadaşlar 

İstanbulda aracımın gizli özelliklerini açmamda yardımcı olacak arkadaş varsa memnun olurum:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt