Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Aliexpreste 15.7.1 kodlu kablolar da mevcut: 29 $ , acaba 15.7.0 koldu kablo ile kayda değer bir farklı olur mu? 10$ fazla vermeye değer mi? (parasında değilim :)  )
Değmez hocam. 15.7.3 olsa değerdi belki :)

15.7.3 alınır bu zamanda :)   en son versiyon çünkü.

@MRT BSRN (Murat)-->İzmir var sanırım aktifse forumda cevaplayacağını umuyorum:)

@MRT BSRN
Selam Atakank hocam;

Aracınızın modelini öğrenebilir miyim. Bendeki kablo 14.10 versiyon. Yani aracınızın fabrika çıkışı ekim 2014 ve yukarısı ise gizli özelliklerin tümünü açamayabiliriz.

Ayrıca İzmirin neresindesiniz?

İyi forumlar dilerim.

@atakank

Arkadaşlar merhaba bende yeni almış olduğum 2014 model hıghline aracıma bazı kodlamalar yapmak istiyorum.

bunun için ender elektroniğe gidecektim ama burada bu işin yardımlaşarak yapıldığını gördüm İstanbul-maltepe de oturuyorum bu civardan bana da yardımcı olabilecek var mı ?

yaptırmak istediğim kodlamalar aşağıdaki gibi ; 

- Kontağın ilk açılışında ibrelerin sona vurup geri gelmesi 

- Coming Home fonksiyonunun otomatik olması ( kapı açılınca yanması )

- Sinyallerin amerikan park yanması ( kapı ambiyansına bağlı olacak şekilde )

- Selektör attığınız da sis farlarının da yanıp sönmesi

- Frene basıldığında arkadaki tüm stopların yanması

- Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin arttırılması

Ben de İzmir Karşıyaka'dayım. Müsait bir zamanınız olursa yanınıza uğramak isterim.

@emrah_ karşıda güngörende oturuyorum. Yolunuz düşerse seve seve yardımcı olurum ;)

@MRT BSRNsiz ne tarafta oturuyorsunuz hocam ben İzmir bornovadayim. 
Selam Atakan;

Bende Güzelyalı'dayım:) Çok yakınız.

Benim aracım da 2014 FSI Highline Pasific mavi. ACT Kodlaması hariç, bütün kodlamaları yaptım nerdeyse, istediğin zaman buluşup sana gösteririm. Ancak kablom 14.10 versiyon olduğu için senin aracında sadece kadran selamlamayı açabiliriz.(forumdaki arkadaşlar öyle söylemişti.) 

Ne zaman istersen mesaj at, akşam saat 20:00 sonrası evde oluyorum, ben de sana gelebilirim.

Kazasız belasız günler dilerim.

@atakank

@erkan163

@drbamba

Selamlar,

Buradan aldığım bilgiler doğrultusunda ben ve yakın bir arkadaşım far/yağmur/nem sensörü, far anahtarı ve eksik kablolama işlemini gerçekleştirdik, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum öncelikle.

İşlemin sadece kodlaması kaldı, aslında baştan kablo siparişi vermeliydik, o hevesle sadece ekipmanların siparişi vermişiz. Şimdi kablo siparişi vereceğiz ama bekleme süresi çok uzun bilindiği üzere. Bende sensör kodlanmadığı için, doğru çalışıp çalışmadığı konusunda emin olamadığımdan aliexpress onayını bekletiyorum ki, bi aksilikte, değişim/iade yapabileyim.

Zonguldak/ Ereğli'de ikamet ediyoruz, bu konu da yardımcı olabilecek ya da kısa bir süreliğine, tüm masraflarımı (nakliye, istenmeyen bir hasar vs) bize ait olacak şekilde, kablosunu paylaşabilecek bir arkadaşımız var mıdır diye bir danışmak istedim.

Hayırlı Ramazanlar, hayırlı haftalar herkese.

@aaron telefon numaranızı paylaşın hocam. Bakalım birşey yapılabilir mı.

Arkadaşlar merhaba, Konya'dan aranıza yeni katıldım.

5 aydır 2016 Golf 1.2 Tsi sahibiyim.

Vagcom kablosuyla ilgili yardıma ihtiyacım var.

12.12 kablo benim aracımla uyumlumudur değilsede kabloyu (güvenli) nerden temin edebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkür ederim, kendisiyle iletişime geçeceğim. :)

Merhaba;

Bursada yapabilecek arkadaşlarımdan yardım talep ediyorum.

Arkadaşlar merhaba, istanbul zeytinburnu'nda (olivium AVM civarı) oturuyorum. 2015 model 1,4 tsi, Highline DSG aracım için gizli özellik açtırmak istiyorum. Buradan yardımcı olacak bir arkadaş olabilir mi? Cumartesi veya pazar günü gibi. olursa yusuf hocam bana yakın galiba. Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Geri
Üst Alt