Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Arkadaşlar merhaba Üsküdar çevresinde yardımcı olabilecek var mı? Veya Levent de olabilir...Tesekkürler.

Adana lılar 

Jetta 2015 comfortline a da yapıyormusunuz? 

@enpisagor

@Ahmet Kadran selamlama, kapı açarken korna uyarısı bir de sanırım highline araçlara anahtardan kilitleyince aynaların kapanmasını yapabiliyorduk.

@enpisagor

Teşekkürler.

Benim ilgimi çekenler, Yağmurda ve kapıları kilitleyince camların da kapanması. 0 Konumda Gündüz farının sönmesi. Konfor sinyalin 5 e çıkarılması. Otoban farı mı ne deniyor güzel özellikmiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ben karşıda güngörendeyim. Yolunuz düşerse seve seve yardımcı olurum.
Teşekkür ederim hocam tanışmak için bile olur gelirim inşallah.Hafta sonu hafta içi Nasıl uygunluk durumun.

Arkadaşlar Highline Golf  için izmir de VAG kodlama desteğine ihtiyacım var.. var mı yakın bir arkadaşım :)  

@Hk80

hüseyin ben varımya altunizade :)  İstediğin herşeyi açarız 

İzmirde ihtiyaç çok bu işe. Biriniz kablo alıp bu sorunu çözmeli :)
yusuf hocam merhaba,

ist esenlerdeyim, vagcomla bazi ozellikleri acmistim, ancak yanyana gelip acilmasi gereken diger ozelliklere bakma imkanımız olurmu hocam?

yusuf hocam merhaba,

ist esenlerdeyim, vagcomla bazi ozellikleri acmistim, ancak yanyana gelip acilmasi gereken diger ozelliklere bakma imkanımız olurmu hocam?
Merhaba hocam. Tabi ki olur. Hafta sonları müsait bir zamanda görüşürüz. Numaranızı yollayın haberleşiriz.

Aliexpreste 15.7.1 kodlu kablolar da mevcut: 29 $ , acaba 15.7.0 koldu kablo ile kayda değer bir farklı olur mu? 10$ fazla vermeye değer mi? (parasında değilim :)  )

Geri
Üst Alt