Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Merhaba aranıza yeni katıldım ve GOLF ümü almadan sizlerin forumdaki önerileriniz yönlendirmeleriniz çok işime yaradı.

Öncelikle bunun için teşekkür ederim.

Ben Kadiköy Göztepedeyim kodlamalar ile ilgili bana destek olmanız mümkün olur mu ? 

Şimdiden teşekkür ederim 

Merhaba aranıza yeni katıldım ve GOLF ümü almadan sizlerin forumdaki önerileriniz yönlendirmeleriniz çok işime yaradı.

Ben Kadiköy Göztepedeyim kodlamalar ile ilgili bana destek olmanız mümkün olur mu ? 

Şimdiden teşekkür ederim 
Karşıya güngören tarafına yolunuz düşerse seve seve yardımcı olurum. 

@yusuf süper karsıya gectıgımde sızınle ıletısıme geceyım

pekı size nasıl ulasabılırım 

Nurdagindayim antep maras yakin cewredeki arkadaslara yardimci olabilirim kablo konusunda 15.7 kablo war elimde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu kodlamalarla gizli özellikleri ayarlama işini servisler yapıyormu? ücretleri nasıl? hangi ilde hangi arkadaşlar yardımcı olabilir. elazığa yakın kimse varmı ?slmlar.
Mesjini gec gordum 2 gun once elazigdaydim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdiden teşekkür ederim 
 Ah Hocam bir iki gün önce yazsaydınız dün akşam kadıköydeydim, buluşup hallederdik. 1 saat sonra Amasya'ya dönüyorum malesef. :(

@fcsrn :(  kötü olmuş 

Ama yine de ilginiz için teşekkür ederim 

Arkadaşlar arabamın muayenesi bitti randevu alıcam yalnız amerikan park ile geçmiyormuş anadolu yakası kartal pendik maltepe tarafında vag-com kablosu olan birinden yardım istiyorum hiç anlamam kodlamadan bilgisayarda kullanmıyorum malum akıllı telefondan her işi hallediyoruz

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar arabamın muayenesi bitti randevu alıcam yalnız amerikan park ile geçmiyormuş anadolu yakası kartal pendik maltepe tarafında vag-com kablosu olan birinden yardım istiyorum hiç anlamam kodlamadan bilgisayarda kullanmıyorum malum akıllı telefondan her işi hallediyoruz

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Karşıya güngören tarafına yolunuz düşerse seve seve yardımcı olurum...

Karşıya güngören tarafına yolunuz düşerse seve seve yardımcı olurum...
Hocam teşekkür ederim malum istanbul trafiği karşıya geçmek ankaraya gidip gelmekten daha zor geliyor [emoji23] [emoji23]

@Gökhan Bilgin Değerli Gökhan Hocam, sizden bir ricamız olsa. @Ayprensi16 Hocamız sensör için ekipmanları takmış ancak kodlama işini çözemedik bir türlü. Telefondan da görmeden fazla bir olanak olmuyor malum. Müsait bir gününüzde sizde bakabilir misiniz acaba?

Geri
Üst Alt