Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

@silvershadow

@MSE

teşekkür ederim aranızda olmaktan bende mutluluk duyuyorum.

@erkanz  ve @yusuf ustalarımızdan haber bekleyelim o zaman ve ilgileri için şimdiden teşekkürler

silvershadow dedi:
Merhaba Arkadaşlar İstanbul güngören deyim aranıza yeni katıldım.

25 aralıkta beyaz renk 1.4 tsi highline alarak bende golf tutkusunu yaşayanlara katıldım. Gizli özellikleri açmakta bana yardımcı olacak var mı?
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz
Şu an okuduğum iletiyi şöyle okumaya başlamıştım ki frene basmam uzun sürmedi. :)

GOLFTUTKUSU ÜCRETLERİ..................................................... :D

Biraz ara vereyim... :D

ByTKN dedi:

25 aralıkta beyaz renk 1.4 tsi highline alarak bende golf tutkusunu yaşayanlara katıldım. Gizli özellikleri açmakta bana yardımcı olacak var mı?
Hocam öncelikle ben de güngörendeyim ;)

Şu an kablom yok ama işe girdiğim gibi ilk işim kablo almak olacak ;)

Sonrası kolay.

yusuf dedi:

Sonrası kolay.
@yusuf güngören de olman süper bu kablo nerden alırız. Alsam beraber halleder miyiz?

Buluşmada kodlaması yapılıp nedense o gün çalışmayan kadran selamlama dün farkettiğim üzere çalışmaya başladı. Teşekkürler bir kez daha :)

ByTKN dedi:

Sonrası kolay.
@yusuf güngören de olman süper bu kablo nerden alırız. Alsam beraber halleder miyiz?
Aşağıdaki linkten alabilirsiniz hocam.

http://tr.aliexpress.com/item/VAG-COM-15-7-VAGCOM-15-7-0-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW-AUDI/32584014548.html?ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_3_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_2,searchweb1451318400_6151

Az önce bu linkteki üründen sipariş ettim. Umarım en kısa sürede gelir :) Bilgisayarda CD yok, link istedim program için de...

Cersahin dedi:
Az önce bu linkteki üründen sipariş ettim. Umarım en kısa sürede gelir :) Bilgisayarda CD yok, link istedim program için de...
4 gün sonra bende alacağım hocam. Kablo geldiğinde size haber veririm mail adresinizi verirseniz CD içeriğini paylaşırım inşallah :)

varmı istanbul anadolu yakasında kablosu olan yardımsever  :)

umitbt dedi:
varmı istanbul anadolu yakasında kablosu olan yardımsever  :)
@erkanz  var anadolu yakasında. Onunla iletişime geçmeyi deneyin. Kablom geldikten sonra ben de anadolu yakasında işe gidip geleceğim. Musait zamanda görüşebiliriz.

@yusuf Hocam öncelik yeni işiniz hayırlı olsun, ben Ykb deyim IT tarafında,

kablonuz geldiğinde uygun bir zamanda görüşelim kablo sizden çaylar, kahveler benden :( '

tabiki @Sergio Garcia  da bekleriz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt