Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

@MSE merhabalar link verirseniz 14 .10 kablosunu alayım almışken keşke demeden iyisini alayım ben bulamadım çünkü..

Arkadaşlar şimdi ST  ekran görüntüsü yolladı  gemi 26 sında tr de olacakmış.  bu bilgiye göre tecrübelerinizden faydalanmak gerekirse  tahmini teslim ne zaman olur arkadaşlar. ???    offf  çok sabırsızım ya rüyama girdi dün yok böyle bir heyecan.  aracı istanbul çekmeköyden alacağım ve alır almaz 600 km yol yapacağım, enteresan bir başlangıç olacak benim için :)
Hocam istanbulda hangi bayiden alacaksınız aracı. Yakın bayi ise bana gerisi kolay ;)
Hocam haber geldi 6 ocak çarsamba istanbul özön vw bayiiden (çekmeköy) alıyorum aracı nasipse.  Sabahtan ordayım :)

hakanburak44 dedi:
@MSE merhabalar link verirseniz 14 .10 kablosunu alayım almışken keşke demeden iyisini alayım ben bulamadım çünkü..
Hocam sonradan aklıma geldi neden 15.7 önermedim diye. Fiyatı daha uygun ve de Rain Closing açabilirsiniz bununla. Bende 14.10 var ancak 15.7 alacağım.

Free shipping VAG 15.7.0 VAG COM 15.7 HEX CAN USB Interface VCDS 15.7 Update VAG 14.10.2 support car to 2015

http://s.aliexpress.com/uaQJNVz6

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE çok teşekkür ederim hemen alacağım, tabi aldıktan sonrada desteklerinizi bekleyeceğim :)   görüşmek üzere.

hakanburak44 dedi:
@MSE çok teşekkür ederim hemen alacağım, tabi aldıktan sonrada desteklerinizi bekleyeceğim :)   görüşmek üzere.
Şimdiden hayırlı olsun hocam. Destek için her zaman buradayız :) görüşmek üzere

@MSE aracımda comfortline fakat opsiyonsuz düz. aracım 2013  model olduğu için bu tarz kablolarda olur mu olmaz diye tereddüt etmiştim açıkcası  ne gibi gizli özellikler açılır onuda bilmiyorum inşallah bir çok özellik açılır...

hakanburak44 dedi:
@MSE aracımda comfortline fakat opsiyonsuz düz. aracım 2013  model olduğu için bu tarz kablolarda olur mu olmaz diye tereddüt etmiştim açıkcası  ne gibi gizli özellikler açılır onuda bilmiyorum inşallah bir çok özellik açılır...
Hocam birinci mesajın başında tüm özellikler yazılı oradan bakabilirsiniz. Donanım bulunmaması nedeniyle bazı özellikleri açamayacaksınız. Işıklarla ilgili istediğiniz oynamayı yapabiliriz listede olsun olmasın.

VAG.COM KODLAMALARLA İLGİLİ GENEL PAYLAŞIM KONUSU

http://www.golftutkusu.com/index.php?topic=82

@golfaşkı @yusuf hocam özon bana çok yakın ama malum aracı alacağınız gün hafta içi olacağından ve benim işyerimde Şişli de olması sebebiyle size o gün için henüz söz veremiyorum. Kısmet olur ya bir imkan olursa sizi istanbuldan kodlamaları halletmiş bir şekilde uğurlamayı çok isterim [emoji4] keza kablo da henüz kargoda [emoji17]

iPhone using Tapatalk

erkanz dedi:
@golfaşkı @yusuf hocam özon bana çok yakın ama malum aracı alacağınız gün hafta içi olacağından ve benim işyerimde Şişli de olması sebebiyle size o gün için henüz söz veremiyorum. Kısmet olur ya bir imkan olursa sizi istanbuldan kodlamaları halletmiş bir şekilde uğurlamayı çok isterim [emoji4] keza kablo da henüz kargoda [emoji17]

iPhone using Tapatalk
Hocam düşünmeniz yeterli sağolun varolun;)

golfaşkı dedi:

iPhone using Tapatalk
Hocam henüz vaktimiz var, hayırlısı inşallah diyelim :) @golfaşkı

erkanz dedi:

iPhone using Tapatalk
Hocam henüz vaktimiz var, hayırlısı inşallah diyelim :) @golfaşkı
İnşallah hocam çok memnun ve mutlu olurum

Merhaba Arkadaşlar İstanbul güngören deyim aranıza yeni katıldım.

25 aralıkta beyaz renk 1.4 tsi highline alarak bende golf tutkusunu yaşayanlara katıldım. Gizli özellikleri açmakta bana yardımcı olacak var mı?

ByTKN dedi:

25 aralıkta beyaz renk 1.4 tsi highline alarak bende golf tutkusunu yaşayanlara katıldım. Gizli özellikleri açmakta bana yardımcı olacak var mı?
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz

ByTKN dedi:

Ali hocam aramıza hoşgeldiniz.

İstanbul'da vag.com konusunda @erkanz  ve @yusuf hocamlarımız var ancak ellerinde sizin araç ile tam uyumlu 15.7 versiyon kablo yok galiba. Yusuf hocam 15.7 kablo alacaktı eğer görüştüğümüz tarihte aldıysa 15-20 güne kadar eline geçer diye tahmin ediyorum.

Geri
Üst Alt