ACC, PLA 3.0, Kör nokta, Esp, Lastik Basınç Retrofitimiz

Full + full dedikleri bu oluyor galiba

Masallah ustad

Güle gule kullanin

Acc siz arac kalmayacak bu gidisle sanirim

Acayip gaza geldim

Hesabima baktim hevesim gecti
Eyvallah teşekkür ederim darısı size zamanla olur inşallah. 

bende ocak ayı maaşını retrofite verdim :)  

Ankaraya gelirseniz bi köfte ısmarlayayım size arkasına sütlaç, dahada yerim dersen zeugmaya künefeye götürürüm :)  

[mention]agacmalzeme [/mention] ustad

Agzindan bal damlıyor

Teşekkür ederim

@GodThread @HONEY hocamın motivasyonlar değişik yoksa çoktan takmistik ona Acc'yi. Fonksiyon'a bakmaz Bülent, göze hitap etmeli onun yapacağı iş 🤣

Bendeki Acc setini verdim zaten @memin hocam'a, ama Yumurta Radar'i vermeye kiyamadim sonra, Düz radar alip verdim, Yumurta Radar'i kendime yedek tuttum, bendekine bişi olursa bulmak zor Tekrar Yumurta Radar'i. O da Lane assist felan takarsa sonradan daha uyumlu çalışacağı için Kare'yi tercih etti, abs pompasida yeni nesil olunca düz Radar'i destekliyordu.

Hayırlı olsun hocam. Benim kafama takılan bir soru var. PLA 3.0, Kör nokta taktıran arkadaşlarla da konuştuğumda gereksiz özellik hiç kullanmıyorum diyorlar. Bana da gereksiz gibi geliyor. Her zaman her an kullanabileceğimiz bir şey değilmiş gibi. Para verip taktırmaya değer mi gerçekten öğrenmek istiyorum. Yani soldan araç geçerken aynada ışık yanıyor görüyorsan sonuçta aynaya da bakıyorsun demektir. Zaten aynaya bakıyorsan arkadan gelenide görüyorsun. Park konusunda da ülkemizde o kadar araç bolluğu var ki, parmak mesafesiyle araç park ediyoruz. malesef dar ve kısa park yerlerine de pla giremiyor. Birde parçaları takarken kırdığımız tırnaklar soketlerde var. Gerçekten gerekli bir özellikler mi değer mi bilemiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tuncer_2632 kör nokta sol taraf için belki istediğiniz performansı vermeyebilir ama sağ taraf için bazen kaza yapmayı engelleyen bir özellik.  Kalabalık trafikte giderken sağ tarafa bakmak için sürekli kafamı ileriye götürüyordum şu an ona gerek kalmadı benim için çok kullanışlı bir özellik oldu tabi olmazsa olmaz mı hayır 20 senedir kör noktasız kullanıyorum🙂. Pla ya gelince o girene kadar ben 3 kere girer çıkarım en dar yere, gerekli bir özellik mi çok değil. Benim alma sebebim hanıma araba kullanmayı teşvik etmek ilerde bu aracı ona verip üst modele geçmem. Ayrıca bunların olması araca premium bir hava katıyor. Tabi alınıp takılması kişisel diyebilirim.

Kırılan yerlere gelince arabadan öyle biryerler kırılmıyor sadece benim şansım havanın çok soğuk olmasıydı.

Başarılı çalışma olmuş, güle güle kullanın.  Bende ACC düşünüyorum fakat aracım eski model 2013 DSG, bu setten alsam aktivasyon koduna ihtiyacınız oldu mu? Aracımın üzerinde cruise yok. Yardımlarınızı rica ediyorum :)

Geri
Üst Alt