Jump to content

gn461

Üye
 • İçerik sayısı

  60
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  gökhan
 • Yaşadığım Yer
  ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Merhaba geçmiş olsun, ben de arızalı panelin aynısından mevcut düşünürseniz görüşelim.
 2. gn461

  RCD 510 teyp kode

  Merhaba, servisten temin etmeniz zor, fabrika çıkışlı aracın sizin adına olması lazım vs biraz prosedür var. Konu bazı serverlara erişen arkadaşlardan alabilirsiniz (180tl’ ye almıştım zamanında) ya da eeprom okuma yapılacak yani içinin açılması lazım. Başka alternatifiniz yok maalesef.
 3. RSA Ankara takipteyiz
 4. Merhabalar, benim de bu kodlamaya ihtiyacım var. Yardımlarınızı rica ederim.
 5. Güzel paylaşımınız için teşekkür ederim Selim Bey, ancak bu hafta içerisinde satmam lazımdı. Daha sonrası için ihtiyacım kalmıyor ve ben de sizin gibi düşünüyorum.
 6. İlanımı kısa süreliğine son kez güncelledim.
 7. gn461

  VAG Ali Delen Mağduriyetim

  Çok geçmiş olsun, inanın yazınız okurken ben gerildim. Ali Delen ile bir kez konuştum, nedense güven vermedi. Ne söylediysem olumlu cevap verdi, bu sebeple içime sinmemişti. Ankara' da belki başka ustalar da vardır bilemiyorum ama ben Necati ustayı tek geçerim ancak o da hiç müsait olmuyor . İşin ehli demiş gitmişsiniz mantıken iyi düşünmüşsünüz ama gel git, zaman ayır, para ver, üzerine memnun olma... Bunlar oldukça yıpratıcı, keşke yazılımsal paylaşımlar, teknik konularımız ön planda tutulsa da kendimiz yapabilsek... Tekrar geçmiş olsun...
 8. 144 binde, liqui moly veya motula geçsem iyi olur mu sizce
 9. Tam servis mi yoksa sanayi mi diye düşündüğüm zamanlarda konu açıldı Aracım TDİ-DSG 120k hariç tüm bakımları yetkili serviste yapılmış. Servise gittiğimde arada soruyorum yaştan dolayı (2013) iyi niyet kalmadı diyorlar Dışarıda bakım yaptırırsam özellikle bugün @agacmalzeme Mehmet hocam filtre paylaşımında ilgili sitede kendim için bir bakım kiti oluşturdum, yaklaşık 650 TL tuttu. Serviste herşey dahil yaştan dolayı indirimli 1000TL gibi bişey tutuyor. Değip, değmeyeceği konusunda kararsızım. Satarken ben de alan arkadaşım da rahat eder diye düşünüyorum sadece...
 10. medya tuşundan yeni menüye girebiliyor musunuz?
 11. Comfortline donanımda oem xenonlarınız varsa çok çok büyük ihtimalle destekler. Ürünü kullanmak için kodlamayla basit bir aktivasyon yeterli.
 12. Kabloya da ihtiyacınız var diye biliyorum, çünkü kablo seti BCM ile koltuk pedleri arasında iletişim içindir.
 13. Fiyat güncellendi.
×
×
 • Yeni Oluştur...