KAZAA!! Tahmini hasar ne çıkar??

Geçmiş olsun,

Bence vw'de olan manevra park freni yeni çıkan tüm araçlarda yasal zorunlukluk ile standart olmalı.

Bugün çarpılan araç arabımız ancak Allah korusun çoluk çocuk da arabaların arkasında olabiliyor.. Rabbim esirgesin.

@Kordi_gs öncelikle tesekkur ederim hocam, jant tarafından darbe alıp tekerleği saga doğru cevirdigi icin alt takimdan süphe ettim. Zira saga sola ceken titreme yapan arabalardan nefret ederim. O yüzden kendi kaskom uzerinden servise bıraktım. Zaten benim kaskom karşı taraftan ödeme alacağı icin kasko delinmesi olmucak diye söylediler. 

@samet602 adam öyle bi girmis ki park freni icin hız limitinin üzerinde kalmıs. Park freni icin birazda yavas gitmek lazim :)

Evet arkadaşlar aracımı bugün teslim aldım, çamuruk değişti, kapı boyandı, ayna komple değişti. Tekerlek camber castel açılarında sorun yok. Jant sağlam. Kullanımda titreme sağa sola çekme yok şükür. Allah tekrar yaşatmasın.

Evet arkadaşlar aracımı bugün teslim aldım, çamuruk değişti, kapı boyandı, ayna komple değişti. Tekerlek camber castel açılarında sorun yok. Jant sağlam. Kullanımda titreme sağa sola çekme yok şükür. Allah tekrar yaşatmasın.
Geçmiş olsun, Allah muhafaza etsin hocam.

Ne kadar fatura çıkardılar?

gelmiş geçmiş olsun. 

başlık hasar ile ilgili açılmış, kaça mal oldu, kasko/sigorta? paylaşın lütfen 

geçmiş olsun, benimde  1 sene önce başıma geldi 2000 küsürlü bir rakam çıktı, serviste çamurluk değişti ön kapı boyandı ve jant boyandı.

Geri
Üst Alt