Araç Satışı Sonrası Alıcı Sorunu

Ah be galerici, bir galerici bu durumlara nasıl düşer..

Galerici burada yeni bir şey öğrenmiş ,pardon istemeden öğrenmiş oldu. Size teşekkür etmesi lazımdı.

Zoruna gitmiş demekki.. ne oldu Mercedes vs. diyordu.

@sergentunc nereye dava açarsa açsın.

Ekspertiz raporu ortada.

Burada dava açılması gereken bir yer varsa o da sigorta şirketi.

Araç almak ayrı sıkıntı satmak ayrı sıkıntı olmuş ülkemizde...Sen haklısın hocam sizlik bir durum yok.Dava açsa da boşşşş

Para koparmak için taktik yapmışlar. 

Araç alıcısından çok yanında getirdiği usta galerici eniştesi dayısı gibi adamlardan korkun.

Dayı gözümün önünde antifrizin kapağını söktü parmağını batırdı diline değdirdi tadına baktı. Bu adama araç servis bakımlı, bakım kağıtlarını göstersen ne fayda. 
:)   :)   :)  egzosu da yalasaymış egzosu hahaha

Siz her şeyini söylemişsiniz bir suçunuz yok adamlar batan gemidene kurtarabilirsek kârdır mantığıyla sizi aramış 😂

şahsi fikrim hiç canını sıkma için rahat edecekse polis tutanağının  bir kopyasını yolla arkadaşı çakal ama aracı alanın bir suçu yok bence 

@ogzogz Bir konuşma tarzı var ve muhtemelen tahmin ediyorsunuzdur 😊 sorsan otoparkında milyonlar yatıyor ama şimdi araç bu tramer yüzünden 25-30 bin aşağıya gidecek diyor 😅 güler misin ağlar mısın yahu.

@serkanhector Ben tutanağın bir kısmını gerekirse ifade verdiğim yere gidip soruşturup arkadaşs vermeyi düşünüyordum ancak hiçbir şey yapmayacağım artık, böylelerine yardım niyetinde bulunmak bile bundan sonraki başka ticaret yaptıkları insanların başını ağrıtmaları, canlarını sıkmaları demek zannımca. Herkese çakallık yapılmayacağını öğrenmeliler bence Serkan hocam 🥸 

@emryrmk Tırnak makası alıp adreslerine hediye mi yollasam diye düşünmüyor da değilim, tırnaklarını yiyorlardır şimdi. Ya da yazayım parası benden size takma tırnak hediyem olsun diye 🙃

@Negatiwe Ciddi misin Serdar hocam ya 😂 yahu ne garip insanlar var allah akıl fikir versin diyeceğim de belli ki böylelerini pas geçmiş. Bundan sonra ben de ilk antifirizin tadına bakayım madem, yanına da karışık bir baklava söylerim @HONEY Bülent hocamı da davet ettikten sonra hakiki entep baklavası ve yanında en iyi giden antifiriz suyuyla beraber ufak bir mide bayramı yaşatırız kendimize.

Para koparmak için taktik yapmışlar. 

Araç alıcısından çok yanında getirdiği usta galerici eniştesi dayısı gibi adamlardan korkun.

Dayı gözümün önünde antifrizin kapağını söktü parmağını batırdı diline değdirdi tadına baktı. Bu adama araç servis bakımlı, bakım kağıtlarını göstersen ne fayda. 
Ahahah adam bordo bereli çıktı :)  

[mention=5]Negatiwe[/mention] Ciddi misin Serdar hocam ya [emoji23] yahu ne garip insanlar var allah akıl fikir versin diyeceğim de belli ki böylelerini pas geçmiş. Bundan sonra ben de ilk antifirizin tadına bakayım madem, yanına da karışık bir baklava söylerim [mention=11839]HONEY[/mention] Bülent hocamı da davet ettikten sonra hakiki entep baklavası ve yanında en iyi giden antifiriz suyuyla beraber ufak bir mide bayramı yaşatırız kendimize.
Antifrizli baklava kulağa hoş geliyor

Bak bunu deneriz hocam

Öncelikle geçmiş olsun. birebir aynısı başıma geldi. 2019 haziran ayında i30 model aracıma selde su girdi. aracı servise çektirip onarımını sağladım. 15K hasar kaydı çıktı perte ayrılmadı. Araba da hatasız boyasızdı. Ben bu aracı biraz mide bulantısıyla 85k ederi varken 70k fiyat yazarak ilana koydum. Sel Su hasarı olduğunu da oraya yazdım. Ciddi alıcıların hepsiyle itfaiye raporu, servis faturası, kasko tutanağı hepsini paylaştım.  neyse bir arkadaşla anlaştık. Bu arkadaşa da hem whatsapp, hem telefon, hem sahibinden üzerinden gerekli tüm acıklamaları yazılı sözlü ve belgeli yaptım. Arkadaş da yine expertz de bedelsiz su hasarlı  hatasız boyasız durumunu bilerek aracı aldı. Ama diyorum ya ben kaskodan yaptırdım. Tutanağını da paylaştım. Neyse bu arkadaşa 67.5 a o dönem aracı verdim. Ertesi gün de gittim golfü aldım.

Neyse bu arkadaş beni 1 ay sonra aradı. Eeee tramer gözükmüyordu şimdi gözüküyor ben mağdur oldum dolandırdın beni. Tabi bu beyefendiyle telefonda güzel bi kavga ettim dolandırıcı damgası yemenin verdiği gazla. Üzerine de istediğin yere git başvur istediğin gibi davanı da aç  ben senden hiçbir şeyi saklamadım bütün belgeler konuşmalar duruyor peşini bırakma dedim kapattım. 1.5 sene oldu ses soluk yok.

Yani sen o arabayı hatasız boyasız tramersiz değerinin 15k altına alırken iyi. Ama sana söylenen hasar tramere yansıyınca kötü. Oldu kardeşim.

Geri
Üst Alt