Araç Satışı Sonrası Alıcı Sorunu

@Goksu Elbette var elimde, parçayı ne kadara aldığıma dair hepsi bulunmakta.

Hocam burada sizde suç yok tabi her şeyi açık seçik satışı yapmışsınız. Benim de başıma bunun daha beteri gelmişti. Hasar kaydı görünmeyen arabada sonradan ağır hasar kaydı çıkmıştı. Zararı çıkarmak için 6 sene bindik arabaya satmadık. Burada mağduriyeti yaratan, tutarı sisteme geç düşüren tramer sigorta sistemidir. @oguzkaanvolkanın dediği gibi yakın tarihli bedelsizler tehlikeli olabiliyor. 

öncelikle geçmiş olsun dileklerimi işetiyorum. Alla böyle çirkef insanlardan bizleri korusun derim. bende de bir ayna değişmişti. telefonda söyledim hani parçadan sayılmaz ama bilginiz olsun dedim, eleman bir arkadaşıyla Ankara'dan geldiler eksper sonrasında serviste araç bilgilerini alırken servis elemanı aynayı söyledi. arkadaşı biliyoruz derken alıcı haberim yok dedi aracı almam benim bütün masraflarımı karşıla dedi. e tabi bende nesini karşılayacam. bunun ile birlikte bütün eksperi eleman ödedi ve elemana dedim ki istersen 2 kat parasını ver bu aracı sana satmayacam dedim. neyse elemanlar geri ankaraya gittiler ve ertesi gün berabergeldiği arkadaşı aradı arabaya kendisiinin talip olduğunu söyledi, ben de gerçekten kendisi alacaksa satarım ama arkadaşı alacaksa satmayacağımı söyledim. eleman kendisinin kullanacağını söyleyerek gelip alıp gitti, araç haala o eleman adına kayıtlı ve arada sırada telefonlaşıyoruz.   

Geri
Üst Alt