Covid Olmuşum haberim yok???

Geçmiş olsun. Kasımın başlarında bende olmuştum. ( olmuşum). Eşime ve çocuklara da bulaştırdım. Ne yazık ki iki aile dostumuzada bulaştırdık. Hiçbir belirtisi olmadı ta ki koku duyum gidene kadar. Anca o zaman anlayabildim. İnş başkalarınada buluştırmamışımdır. Çok şükür ne bizde ne dostlarımızda etkili olmadı. 
inş sizde bu şekilde arlatırsınız. 

Geçmiş olsun hocam, Allah şifa versin. Moralinizi yüksek tutmaya bakın. 

@yavuzbattal hocam tek düşündüğüm sabah poğaça almaya girdiğim pastane var muhtemelen maskeme bulaştı sonrada bana maskeyi atmayı unuttum sanırım o gün haricinde kimseyi almıyorum eve vs ama işte.. 
Hocam kısmet artık, atlatacaksınız inşallah. Acil şifalar diliyorum.

@golfcu91Allah şifanızı versin kardeşim.inşallah atlatacaksınız.
nedense çevremdende gördüğümü söylüyorum.bu hastalığa kim daha çok dikkat gösteriyorsa hep onları yakaladı.eminimki sizlerinde çevresinde olan bu virüse yakalanmış olan insanlarında büyük çoğunluğu hep bu şekilde dikkat gösterenler olmuştur.bilmiyorum ne desem umursamamak sanki en güçlü koruyucu kalkanmı oluyor ne? anlayamadım.
moralinizi yüksek tutun,panik ve korku bağışıklığı düşüren en olumsuz duygulardır.kendfisnize ve Allahın yarattığı muhteşem bedeninize güvenin.gerisini arkadaşların dediği gibi vitamin mineral alın.kafanızdan atın hastalığı.
tekrar geçmişler olsun

@golfcu91 geçmiş olsun.Bazen ne kadar tedbir de alınsa, öyle bir illetki, bi şekilde bulaşabiliyor.

Geçmiş olsun hocam. Bir haftadır ailecek biz de karantinadayız. Dediğiniz gibi çok sinsi bir hastalık. Bizim de haberimiz yokken bir anda kokunun gittiğini farkettik. Hemen hastaneye gittik, testimiz pozitif çıktı, temas ettiğimiz herkese de test yaptılar. Şükür onlar negatif ama dikkat etmek lazım. Allah herkesin yardımcısı olsun. 

Geri
Üst Alt