Forumu daha iyi nasıl kullanırız.

@AhmetCakmak Yok hocam dedimya o gün 50x50 yaptım yine olmadı.
Kapak fotoğrafınızdaki görseli 570x175 yaptım ve imzanıza ekledim sorunsuzca, sizin profilinizden yaptım bunu. Belki kullandığınız tarayıcıda vs sorun olabilir hocam. Sorun gözükmüyor altyapı açısından, sorunsuzca ekleniyor. İmzanızı kontrol edebilirsiniz.

@AhmetCakmak hocam foruma resim yüklediğimiz zaman, resim kalitesinde belirgin düşüş oluyor. 
Hocam forumumuzda çok fazla görsel yer kapladığı için ancak kalite %70 civarına düşürülerek az yer kaplaması sağlanabiliyor. O yüzden %100 kalitede görselleri tutmuyoruz. Aslında çok  belirgin fark olmuyor ama pikseller azalıyor tabiki.

Kullanıcıların profillerinde hangi aracı kullandıkları (motor, vites, model vb. lastik ebatı ve markası)ile ilgili bir menü olabilir. Varsa bilmiyorum. Böylece konu açanların vermek istedikleri bilgi ya da sormak istedikleri sorular ve cevapları netleşir. Çözümler kolaylaşır. Tecrübelerden faydalınabilinir.

Kullanıcıların profillerinde hangi aracı kullandıkları (motor, vites, model vb. lastik ebatı ve markası)ile ilgili bir menü olabilir. Varsa bilmiyorum. Böylece konu açanların vermek istedikleri bilgi ya da sormak istedikleri sorular ve cevapları netleşir. Çözümler kolaylaşır. Tecrübelerden faydalınabilinir.
Çok mantıklı

İkinci el bölümüne yazı yazamıyorum nedendir?

İkinci el bölümüne yazı yazamıyorum nedendir?
Her topluluk sitesinde olduğu gibi burada da topluluk ve forum kuralları var hocam. Bunlardan birisi de ilan açmak veya ilan konularına yazmak için en az 20 iletiye sahip olmak gerekmektedir. Aksi taktirde konu açamaz, yorum yapamazsınız. Her kategorinin kuralı kendi sayfasında yazmaktadır.

F45824ED-A5B8-4C36-A51E-0D00C3EE4720.jpeg

Golf 7 highline (android multimedya var) takvimini nasıl ayarlayabilirim?

Teşekkür eder, esenlikler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt