6,5” Composition Media Arıyorum

En son olarakta Bileşen kaldırma işlemi gerekmektedir 

4A270C62-6F37-4262-A79D-6716918AA026.jpeg

CFC4F135-C9E9-470C-B16D-F374594C6B2A.jpeg

Media yı değişmeden ekranı denerdim ben olsam, mantıken çalışması gerekmez mi?

Güle güle kullanın elinize sağlık. Benim de 6.5 inçlik ana ünite hoşuma gidiyor taktırmayı düşünüyorum. 5.8 inçlik cihaza göre gözlemlediğiniz farklar ne şuan? Sanırım car play/ app connect açılmıyor fakat hızı ve çözünürlüğü daha iyi olmuştur diye düşünüyorum.

@OKAN7716 6.5" lerde de carplay acilan cihaz var, 824 kodlu uniteden bulursaniz hem carplay hem geri görüş kamera desteği var.

Arayanlar arkadaşlar varsa elimde 6.5 inç olan var Ünite + Ekran ama bileşen koruma aktiftir. Geri görüş ve App connect maalesef desteklemiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar bende 2015 comfortline var. Torpidoda ünite yok sanırım yeri de yok. Bende rcd330 kullanıyorum ancak orjinale dönmek istiyorum. Benim ünite takabilmem için highline torpido mu bulmam gerekiyor ?

Bende 819B unite appconnect aktif + 6.5 ekran var satılık. Ünite tak çalıştır şeklinde 

@Tuluhan Sipka @yusufasinmaz Rcd330 larin sesi gerçekten kötü. @HONEYve @muhammedakgunes hocam'larda beraberken detayli baktik. Yanliz dinlerken fark ediliyo zaten ama hele orjinalle yan yana deneyince fark çok açık ara bariz. Bide tabii uyumsuz olduğu şeyler var, logolar gorunmuyo vs gibi detay eksikler var.

Torpido kablo gecis yeri kesilip unite oraya bi şekilde sabitlenerek hallediliyo ama en guzeli tabii değiştirmek torpidoyu. 3 araba icin 300-400 aralığında çıkma bulduk torpido.

Ara kablolar usb vs de eskisi kadar tutmuyo su anda daha uygun'a toplaniyo onlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@yusufasinmaz tesekkürler..bende bir karar veremedim rcd330 taktırmaya.torpido kapağı değiştirip orjinal mib2 düşünsemde okadar değişim bende trim sesi olur düşüncesi yaratıyor.ayrıca kilitli torpido kapağı değil sanırım takılan yeni kapak.

Geri
Üst Alt