Jump to content

fkorkmaz

Üye
 • İçerik sayısı

  77
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

86

1 Takipçi

fkorkmaz Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Furkan
 • Yaşadığım Yer
  Kütahya

Güncel Profil Ziyaretleri

337 profil görüntüleme
 1. fkorkmaz

  Retrofit parçaları kasko

  Kesin bir bilgi olması adına bilgiyi paylaşıyorum dostlar, Anadolu Sigorta ve Acentamla görüştüm. Bir fatura şartı yok beyan edilerek tutar teminat altına alınıyor ek bir prim ücreti çıkıyor onun ardından parçalar teminat altına alınıyor. Ek olarak: Folyo, Seramik kaplama teminat altına alınmıyormuş araca monte edilen parçalar teminat altına giriyormuş bir şey olması durumunda piyasa fiyatına göre üstünden çıkan ürünün bedeli ödeniyormuş.
 2. fkorkmaz

  Retrofit parçaları kasko

  Sigortacım dönüş sağladı şöyle bir metin iletti bana Anadolu Sigorta için Beyan şeklinde işletebiliriz dedi. "Poliçede belirtilen araca standardının dışında, fabrika çıkısında veya sonradan ilave edilmiş aksesuarlar, bedeli poliçede belirtilmek kaydıyla teminat altına alınır. Söz konusu aksesuarların bedeli sigortalı tarafından belirtilmek suretiyle teminat altına alınır. Hasar durumunda piyasa rayicinin farklı olması durumunda TTK’nın 1462. maddesi çerçevesinde eksik/aşkın sigorta uygulanır."
 3. fkorkmaz

  Yeni Aracımız “BEN386”

  Hayırlı olsun güzel olmuş Güle güle kullanın.
 4. fkorkmaz

  Retrofit parçaları kasko

  @Salih Sayın Ürünlerin hepsi Faturasız retrofit işi yapıp da fatura kesen ben daha denk gelmedim Kesmek için ısrar edince de kdv karşılarsanız keseriz diyorlar.
 5. fkorkmaz

  Retrofit parçaları kasko

  Merhaba, Uzun süredir kafama takılan bir soruyu sizlere sormak istedim. Bu eklettiğim retrofit parçalarını kaskoya işletebiliyormuyuz, daha önce bu işlemi gerçekleştiren var mı aramızda?
 6. fkorkmaz

  Tek Kapı Golf 7 Highline

  Bu aracın sahibi Mustafa bey, grupta paylaşmıştı sanırım satılığa çıkarmış
 7. Merhaba, GTİ Direksiyon arıyorum tercihim airbagsiz olması yönünde elinde olan satmak isteyen arkadaşlar ulaşırsa çok sevinirim
 8. @Mobydick Sahtesi nasıl anlaşılıyor hocam? İçerisinden bir belge çıkıyor sanırsam o olursa orijinal diye biliyorum.
 9. @Emre_34 Serviste tekine 234 TL para ödemiştim Siz atınca görselini tekrar bi içimden bayiye saydırma geldi.
 10. Herkese merhabalar sonradan bu sorunu yaşayanlar görürse diye bilgilendirme amaçlı yazıyorum yay ters takılmış yay düzeltildi, bilyeler kırık çıktı döndürürken çatır çutur ötüyor bilyeleri değişince sorun çözüldü. Yardım eden herkese teşekkür ederim
 11. fkorkmaz

  Discovery pro mıb 1

  @Emrah037 Varsayımlarla yürümüyor maalesef, ben size tecrübelerimi aktardım başımdan geçenleri belirttim ama siz çok iddialıydınız hayırlı geceler dilerim size.
 12. fkorkmaz

  Discovery pro mıb 1

  @Emrah037 Crack işimiz vardı bizim 350-400 TL yapan arkadaşın numarasını iletir misiniz lütfen?
 13. @umutgolf7 Prokit takıldı
 14. @forzaGilles Bizim burası çok taka ve eski araçlara uğraşan yer İstanbula geldiğimde baktıracağım pek kurcalatmak istemiyorum burada, en son çare lanet olsun deyip söktüreceğim
×
×
 • Yeni Oluştur...