Jump to content

Çamurluk Değişim mi Tamirat mı?

Recommended Posts

4 saat önce, Fourmatic yazdı:

Arkadaşlar bizde dün bir kaza yaptık aracımız biraz hasar aldı dolayısıyla foruma girip hazır açık konu varken yorum almak istedim  sol çamurluk değişecek on tamponun tırnaklar kırılmış sol ön kapı muhtemelen değişim gibi başka nelerde hasar olabilir

20201120_165245.jpg

Geçmiş olsun, bu kazada aks taşıyıcı ve bağlantı aksamlarına da şüpheyle yaklaşmak gerek.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle geçmiş olsun diyorum.

İyi bir göçükçü bunu kusursuz halledebilir. boşuna değişim veya macunlu işe girişmeyin. çemberi biraz uğraştırır

tarihinde Culture33 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Fourmatic yazdı:

Arkadaşlar bizde dün bir kaza yaptık aracımız biraz hasar aldı dolayısıyla foruma girip hazır açık konu varken yorum almak istedim  sol çamurluk değişecek on tamponun tırnaklar kırılmış sol ön kapı muhtemelen değişim gibi başka nelerde hasar olabilir

20201120_165245.jpg

@Fourmatic  kapının kurtulma (en azından boyayala kurtulma) ihtimali varmı dedim ?  çamurlukla kapının birleştiği kısım un ufak olmuş .  yani kapının değişmesi de elzem gibi ? geçmiş olsun 

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun temennileriniz için herkese teşekkürler. Bakalım bugün Ankara'da Dent Teknik ve Göçükçü Yaşar'a götüreceğim, onlar ne diyecekler, başka Ankara için iyi göçükçü tavsiyeniz olursa yazarsanız sevinirim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...