Jump to content

N11 geleneksel 11.11 kampanyası 2020

Recommended Posts

Hepsiburada.com Kia satislarina baslamis

https://www.hepsiburada.com/kia-ceed-hb-cool-tekno-1-0l-tgdi-mt-2020-benzin-firtina-gri-pm-HB000011EVA6

Liste fiyatindan 22 bin lira daha ucuzmus

Edit: Son 1 tane kaldi, stonic-rio bitti, %10 indirimli kampanya yapmislar

Ekran Resmi 2020-11-07 22.08.42.png

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

@krym Saat 22 gibi bakmıştım ilan sitelerine, her haliyle fırsatçılardan daha uygun fiyat görünüyor. Bankada nakit olarak hazır 190k olsa alınabilirdi.

Sorun şu ki, 

Bu devirde kim 190.000tl civarı bir tutarı Türk lirasında mevduatta bekletir? Hele bir de bunu cumartesi ansızın yapıyorsun, dövizde olan da bozamaz, bozsa araçtan edeceği karı kur farkına verecek. Evinde fantastik bir şekilde 190.000tl nakit tutan bile bugün şube kapalı olduğundan parayı yatıramaz. 

Ben hiç anlamadım bu işin mantığını??? 

Edit: Üzerine ABD seçim belirsizliği nedenli kur atakları beklentisi olan bir dönemde TL tutmak... Üzerine dün gece yarısı görevden alınan MB başkanının piyasa olası etkisi.... Vallahi enteresan bir durum. 

tarihinde tiesay tarafından düzenlendi
AhmetCakmak ve krym bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
1 dakika önce, tiesay yazdı:

Sorun şu ki, 

Bu devirde kim 190.000tl civarı bir tutarı Türk lirasında mevduatta bekletir? Hele bir de bunu cumartesi ansızın yapıyorsun, dövizde olan da bozamaz (bozsa araçtan edeceği karı kur farkına verecek) Evinde fantastik bir şekilde nakit tutsan bile bugün şube kapalı olduğundan parayı yaptıramaz. 

Ben hiç anlamadım bu mantığı??? 

Hocam günler öncesinde haber verilmişti, fiyatlar açıklanmamıştı sadece. Yani zaten 200 bin tl bandında olacağı belliydi açıkçası, galericiler yine çekmiştir araçları. Dediğiniz gibi aracını satana şansa denk gelmediği sürece şahıs olarak alan az olmuştur.

tiesay bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym Sepete ekledin diyelim, sonra o ışık hızında havale de yaptın. Sonra stok kredi kartı ile alana satıldığı için ilk iş günü paranı geri alırsın en iyi ihtimal.

Türkiye de 3000 kişi havale yapmış olsa, 600.000.000TL nin en kötü pazartesi iadesine kadar 2 gün gecelik faizi 420.000TL. 

krym bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, tiesay yazdı:

@krym Sepete ekledin diyelim, sonra o ışık hızında havale de yaptın. Sonra stok kredi kartı ile alana satıldığı için ilk iş günü paranı geri alırsın en iyi ihtimal.

Türkiye de 3000 kişi havale yapmış olsa, 600.000.000TL nin en kötü pazartesi iadesine kadar 2 gün gecelik faizi 420.000TL. 

Sen milyar sen milyon naptın o kadar parayı :P

bilgilerimizi tazeleyelim

1 Milyon 1.000.000

1 Milyar  1.000.000.000

1 Trilyon 1.000.000.000.000

Yakında bankamatiklere tekrar 000 tuşu gelir demedi demeyin.

tiesay bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Burayı yeni gördüm.

Ben 2018'de 125 bin TL'ye indiyum girisi Golf 1.4 Comfortline  alabilmiştim, 30 sn sürmüştü.

2020'de de Golf 1.5 Highline cam tavansız atlantik mavisini alabildim. Yine indiyum grisi alacaktım ama bu sefer onu alamadım.

2018 model 22.000 km aracımı 245 bin TL'ye bir arkadaşıma sattım.

Ben iki defa denedim ikisinde de alabildim:)

Aslında T-Roc düşünüyordum ama Golf kadar avantajlı gelmediği için yine Golf aldım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@aliozkn şanslısınız hayırlı olsun, bu sene n11de ödeme ekranına gidebilmek o kadar zor değildi fakat asıl sorun o kadar nakitin anlık olarak hesapta olması gerekliğiydi. mesela ben tiguan almak istiyordum fakat önce aracımı satmam lazımdı. bayii olsa kapora verip 1 hafta bekletebiliyorsun. n11 için önce eldeki aracını satıp sonra döviz vs tl ye geçip beklemen gerekiyordu. zor işler yani. bu açıdan daha çok galericilere hitap ediyordu çünkü onlarda her daim tl nakit oluyor.

aliozkn bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, krym yazdı:

@aliozkn Sattiginiz 2018 model comfort icin detay verebilirmisniz?

DSG-Camtavan-Tramer-Sürüs konfor ve isik paket vs

Comfortline'a ek olarak hız sabitleme, yağmur sensörü, otomatik farlar, vs vardı. Cam tavan yoktu. Kazası belası yoktu. Aldığımda seramik kaplama, 4x cam filmi, motor jant koruma yaptırmıştım yetkili serviste.

tarihinde aliozkn tarafından düzenlendi
krym bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Ön camdaki ufak çatlaktan dolayı cam değiştirirken 8V3845099Q NVB parça numaralı şerit takip destekli camımız takıldı, şerit takip için tesisat çekildi, hayalet harici kodlandı ancak ön cam kamerası tedarik sıkıntısından dolayı aktifleştirmemiz 2 3 ay sonra olacak.  Aynı zamanda mib 2.5 retrofitimizle navigasyon ve kablolu car play özelliklerimiz eklendi. Yeni tip anahtar kabuğuna geçtik. Birkaç güncel fotoğraf
    • @SCC  bilgiler icin cok tesekkurler hocam. Sizin videoyu izledikten sonra ps4e karar verdim sayilir. Sizin model neydi aractaki. Ps4 mu.
    • Bende 1.0 tsi dsg kullanıyorum 3 yıl oldu. İlk çalıştırma ve start stoplar sarsıntılı oluyor malum 3 silindir olduğu için. Start stopu kapatıp kullanmazsan sıkıntı kalmaz. Onun dışında uzun yolda da şehir içinde de gayet kullanışlı. Performans istiyorsan 1.5 büyüktür 1.0 tabiki, ama maliyette aynı oranda büyük oluyor. 
    • Direkt nokta atışı model bilgisi veremeyeceğim fakat bu iki markayı da şu yönlerinden kıyaslayacağım; gerisi size kalmış. Özellikle uzun dönem performansı sorduğunuz için öncelikle bildiğiniz üzere lastik hamurunun sert olması lâzım. Yani hemen eriyip, yok olup, ufalanmaması lâzım. Bunu marifetmiş gibi söylemiyorum fakat şuan Golf aracımız üzerindeki lastikler 71.000 kilometredir aynı ve geçen ay şu konudaki manevrada gösterdiği yol tutuşu performansını siz kendiniz değerlendirin: http://www.golftutkusu.com/topic/14285-120-ile-giderken-yola-köpek-atladı-arabayla-nasıl-dönülmez-araç-içi-kamera-incelemesi/?tab=comments#comment-271397 Bu lastikler Michelin. Bolu'nun soğuk kış sabahlarını da gördü; Yukarı Kavrun'un sarp yollarına da girdi; burada lastik ne zaman patlayacak, ne zaman yandan yırtılacak diye saatlerce kelle koltukta gittim fakat hiç oralı olmadılar. Geçen kış bir ara Lassa kış lastiği taktık; söktüğüm Michelin lastiklere ışık hızıyla geri döndüm. Lassa'nın düşük hızda olsa dahi aracı spin attıracak kadar anında kopup gittiği ıslak virajlarda Michelin bana mısın demiyor. Good Year'ı ise babamın Transporter'ından biliyorum. Lastikler o kadar yumuşacık ki pamuk gibi Sakız gibi eziliyor; en ufak bir sivri maddede patlayıveriyor. Babamın 1 ay içerisinde 2-3 kez lastikçiye gittiğini hatırlıyorum; Michelin ile 71.000 kilometredir sadece 1 defa ufak hava kaçağı için lastikçiye gittim. Michelin'in kuruluş tarihi 1889, Good Year 1898. İlki Fransız, ikincisi Amerikalı. Amerika'da yol altyapısının ezelinden beri gelişmiş olduğunu ve Fransa Alpleri'nin çetin şartlarını düşündüğümüzde, hangi markanın hangi şartlar altında Ar-Ge çalışmaları yaptığını düşünmek de faydalı olacaktır. Ayrıca, tanesi 4 otomobil lastiğiyle aynı fiyatlara denk gelebilen daha teknik ve özel bisiklet lastiklerini Michelin'in hem yol hem dağ bisikletleri için ürettiğini gördüm ve kullandım fakat Good Year'ın bu ürünlerine pazarda rastlamadım.
  • Yeni Oluştur...