Jump to content

N11 geleneksel 11.11 kampanyası 2020

Recommended Posts

Bu sabah dogus otoda bir arkadasi aradim; Golf'lerden herbirinden tas catlasin 2 tane ya vardir ya yoktur, nereden bulmuslar bende bilmyiorum dedi.

Bu satis arabalarin piyasasini etkilemez

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

@krym Saat 22 gibi bakmıştım ilan sitelerine, her haliyle fırsatçılardan daha uygun fiyat görünüyor. Bankada nakit olarak hazır 190k olsa alınabilirdi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

@krym Saat 22 gibi bakmıştım ilan sitelerine, her haliyle fırsatçılardan daha uygun fiyat görünüyor. Bankada nakit olarak hazır 190k olsa alınabilirdi.

Sorun şu ki, 

Bu devirde kim 190.000tl civarı bir tutarı Türk lirasında mevduatta bekletir? Hele bir de bunu cumartesi ansızın yapıyorsun, dövizde olan da bozamaz, bozsa araçtan edeceği karı kur farkına verecek. Evinde fantastik bir şekilde 190.000tl nakit tutan bile bugün şube kapalı olduğundan parayı yatıramaz. 

Ben hiç anlamadım bu işin mantığını??? 

Edit: Üzerine ABD seçim belirsizliği nedenli kur atakları beklentisi olan bir dönemde TL tutmak... Üzerine dün gece yarısı görevden alınan MB başkanının piyasa olası etkisi.... Vallahi enteresan bir durum. 

tarihinde tiesay tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak Hocam aninda silip süpürdüler :) ama hazir para olsaydi hesapta yukaridaki fotodaki araba 10 dakika kadar ilanda kaldi, ama stonic-rio aninda gitti, ceed 2 tane vardi, bir tanesi aninda gitti, digeri 10 dakika kadar kaldi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
1 dakika önce, tiesay yazdı:

Sorun şu ki, 

Bu devirde kim 190.000tl civarı bir tutarı Türk lirasında mevduatta bekletir? Hele bir de bunu cumartesi ansızın yapıyorsun, dövizde olan da bozamaz (bozsa araçtan edeceği karı kur farkına verecek) Evinde fantastik bir şekilde nakit tutsan bile bugün şube kapalı olduğundan parayı yaptıramaz. 

Ben hiç anlamadım bu mantığı??? 

Hocam günler öncesinde haber verilmişti, fiyatlar açıklanmamıştı sadece. Yani zaten 200 bin tl bandında olacağı belliydi açıkçası, galericiler yine çekmiştir araçları. Dediğiniz gibi aracını satana şansa denk gelmediği sürece şahıs olarak alan az olmuştur.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym Sepete ekledin diyelim, sonra o ışık hızında havale de yaptın. Sonra stok kredi kartı ile alana satıldığı için ilk iş günü paranı geri alırsın en iyi ihtimal.

Türkiye de 3000 kişi havale yapmış olsa, 600.000.000TL nin en kötü pazartesi iadesine kadar 2 gün gecelik faizi 420.000TL. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, tiesay yazdı:

@krym Sepete ekledin diyelim, sonra o ışık hızında havale de yaptın. Sonra stok kredi kartı ile alana satıldığı için ilk iş günü paranı geri alırsın en iyi ihtimal.

Türkiye de 3000 kişi havale yapmış olsa, 600.000.000TL nin en kötü pazartesi iadesine kadar 2 gün gecelik faizi 420.000TL. 

Sen milyar sen milyon naptın o kadar parayı :P

bilgilerimizi tazeleyelim

1 Milyon 1.000.000

1 Milyar  1.000.000.000

1 Trilyon 1.000.000.000.000

Yakında bankamatiklere tekrar 000 tuşu gelir demedi demeyin.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Burayı yeni gördüm.

Ben 2018'de 125 bin TL'ye indiyum girisi Golf 1.4 Comfortline  alabilmiştim, 30 sn sürmüştü.

2020'de de Golf 1.5 Highline cam tavansız atlantik mavisini alabildim. Yine indiyum grisi alacaktım ama bu sefer onu alamadım.

2018 model 22.000 km aracımı 245 bin TL'ye bir arkadaşıma sattım.

Ben iki defa denedim ikisinde de alabildim:)

Aslında T-Roc düşünüyordum ama Golf kadar avantajlı gelmediği için yine Golf aldım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@aliozkn şanslısınız hayırlı olsun, bu sene n11de ödeme ekranına gidebilmek o kadar zor değildi fakat asıl sorun o kadar nakitin anlık olarak hesapta olması gerekliğiydi. mesela ben tiguan almak istiyordum fakat önce aracımı satmam lazımdı. bayii olsa kapora verip 1 hafta bekletebiliyorsun. n11 için önce eldeki aracını satıp sonra döviz vs tl ye geçip beklemen gerekiyordu. zor işler yani. bu açıdan daha çok galericilere hitap ediyordu çünkü onlarda her daim tl nakit oluyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, krym yazdı:

@aliozkn Sattiginiz 2018 model comfort icin detay verebilirmisniz?

DSG-Camtavan-Tramer-Sürüs konfor ve isik paket vs

Comfortline'a ek olarak hız sabitleme, yağmur sensörü, otomatik farlar, vs vardı. Cam tavan yoktu. Kazası belası yoktu. Aldığımda seramik kaplama, 4x cam filmi, motor jant koruma yaptırmıştım yetkili serviste.

tarihinde aliozkn tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...