N11 geleneksel 11.11 kampanyası 2020

2018deki kampanyada n11den 80bine polo alan arkadaş geçen gün 175e sattı yine burdan golf almak için. Sordum bitti anında dedi alamamış...

Burayı yeni gördüm.

Ben 2018'de 125 bin TL'ye indiyum girisi Golf 1.4 Comfortline  alabilmiştim, 30 sn sürmüştü.

2020'de de Golf 1.5 Highline cam tavansız atlantik mavisini alabildim. Yine indiyum grisi alacaktım ama bu sefer onu alamadım.

2018 model 22.000 km aracımı 245 bin TL'ye bir arkadaşıma sattım.

Ben iki defa denedim ikisinde de alabildim:)

Aslında T-Roc düşünüyordum ama Golf kadar avantajlı gelmediği için yine Golf aldım.

@aliozkn şanslısınız hayırlı olsun, bu sene n11de ödeme ekranına gidebilmek o kadar zor değildi fakat asıl sorun o kadar nakitin anlık olarak hesapta olması gerekliğiydi. mesela ben tiguan almak istiyordum fakat önce aracımı satmam lazımdı. bayii olsa kapora verip 1 hafta bekletebiliyorsun. n11 için önce eldeki aracını satıp sonra döviz vs tl ye geçip beklemen gerekiyordu. zor işler yani. bu açıdan daha çok galericilere hitap ediyordu çünkü onlarda her daim tl nakit oluyor.

@aliozkn Sattiginiz 2018 model comfort icin detay verebilirmisniz?

DSG-Camtavan-Tramer-Sürüs konfor ve isik paket vs

@aliozkn Sattiginiz 2018 model comfort icin detay verebilirmisniz?

DSG-Camtavan-Tramer-Sürüs konfor ve isik paket vs
Comfortline'a ek olarak hız sabitleme, yağmur sensörü, otomatik farlar, vs vardı. Cam tavan yoktu. Kazası belası yoktu. Aldığımda seramik kaplama, 4x cam filmi, motor jant koruma yaptırmıştım yetkili serviste.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt