N11 geleneksel 11.11 kampanyası 2020

@krym Saat 22 gibi bakmıştım ilan sitelerine, her haliyle fırsatçılardan daha uygun fiyat görünüyor. Bankada nakit olarak hazır 190k olsa alınabilirdi.

N11 ile doğuş ortaklığı yok mu. Her türlü bulurlar teslim ederler araçları. Yoksa böyle bir yükün altına zaten girmezlerdi

@krym Saat 22 gibi bakmıştım ilan sitelerine, her haliyle fırsatçılardan daha uygun fiyat görünüyor. Bankada nakit olarak hazır 190k olsa alınabilirdi.
Sorun şu ki, 

Bu devirde kim 190.000tl civarı bir tutarı Türk lirasında mevduatta bekletir? Hele bir de bunu cumartesi ansızın yapıyorsun, dövizde olan da bozamaz, bozsa araçtan edeceği karı kur farkına verecek. Evinde fantastik bir şekilde 190.000tl nakit tutan bile bugün şube kapalı olduğundan parayı yatıramaz. 

Ben hiç anlamadım bu işin mantığını??? 

Edit: Üzerine ABD seçim belirsizliği nedenli kur atakları beklentisi olan bir dönemde TL tutmak... Üzerine dün gece yarısı görevden alınan MB başkanının piyasa olası etkisi.... Vallahi enteresan bir durum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Hocam aninda silip süpürdüler :) ama hazir para olsaydi hesapta yukaridaki fotodaki araba 10 dakika kadar ilanda kaldi, ama stonic-rio aninda gitti, ceed 2 tane vardi, bir tanesi aninda gitti, digeri 10 dakika kadar kaldi

@krym Desene yine galericilere gitti  :D

Sorun şu ki, 

Bu devirde kim 190.000tl civarı bir tutarı Türk lirasında mevduatta bekletir? Hele bir de bunu cumartesi ansızın yapıyorsun, dövizde olan da bozamaz (bozsa araçtan edeceği karı kur farkına verecek) Evinde fantastik bir şekilde nakit tutsan bile bugün şube kapalı olduğundan parayı yaptıramaz. 

Ben hiç anlamadım bu mantığı??? 
Hocam günler öncesinde haber verilmişti, fiyatlar açıklanmamıştı sadece. Yani zaten 200 bin tl bandında olacağı belliydi açıkçası, galericiler yine çekmiştir araçları. Dediğiniz gibi aracını satana şansa denk gelmediği sürece şahıs olarak alan az olmuştur.

N11 kampanyasina hic heveslenmeyin dersi cikiyor burada eger ticari kredi kartiniz yoksa, galericiler masa gibi herzaman kazanir

Ben sepete ekledim ama o kadar nakit & ticari kartım olmadığı için alamadım :)

WhatsApp Image 2020-11-07 at 21.04.40.jpeg

@krym Sepete ekledin diyelim, sonra o ışık hızında havale de yaptın. Sonra stok kredi kartı ile alana satıldığı için ilk iş günü paranı geri alırsın en iyi ihtimal.

Türkiye de 3000 kişi havale yapmış olsa, 600.000.000TL nin en kötü pazartesi iadesine kadar 2 gün gecelik faizi 420.000TL. 

@krym Sepete ekledin diyelim, sonra o ışık hızında havale de yaptın. Sonra stok kredi kartı ile alana satıldığı için ilk iş günü paranı geri alırsın en iyi ihtimal.

Türkiye de 3000 kişi havale yapmış olsa, 600.000.000TL nin en kötü pazartesi iadesine kadar 2 gün gecelik faizi 420.000TL. 
Sen milyar sen milyon naptın o kadar parayı  :p

bilgilerimizi tazeleyelim

1 Milyon 1.000.000

1 Milyar  1.000.000.000

1 Trilyon 1.000.000.000.000

Yakında bankamatiklere tekrar 000 tuşu gelir demedi demeyin.

Geri
Üst Alt