Neden Golf 8 Alınmamalı?

@sergentunc Haklısınız, opsiyonlar olsa bile ben de o para etmeyeceğini ve değmeyeceğini düşünüyorum ama malum kur ve vergilerden dolayı bu rakamlara alışır olduk maalesef... En ufak opsiyon (VW'de geri görüş kamerası bile) yüzde 80'lik dilime sokabiliyor. Şahsen 1.0 Octavia'ya 350 kağıt vermem.

octavia da matrix far duyduğum kadarı ile yok standart donanımda normal ledler var. ben de octavia düşünüyordum ancak a3 sedan 1,5 sport+prestij boyutları ve donanımı itibariyle bana yeterli ve gayet şık. İmkanım olsa golf8, leon veya octavia yerine onu alırdım hiç düşünmeden. eskiyecek yüz de olsa. Fiyatı 368bintl

@omurkadir a3 sedan sport paket İstanbul’da yok anadolu da belki kalmıştır diyordu audi bayisi.Dynamic paket var 357 bin o da koltuktan kaybediyor gözümde.

@omurkadir Eski A3 elbette Octavia'dan daha kaliteli ancak iç mekanı çok sıradan ve sade. Dışı çok güzel (sport pakette) ama iç mekan olarak Golf ve Octavia'nın yanına bile yaklaşamaz (oyuncaklar ve görüntü konusunda). Yenisinde işler değişti tabii... Bana göre klima menfezleri dışında her şey yerli yerinde ve şık olmuş.

Ötv oranları yeniden düzenlenecek diye haberler dolaşmaya başladı, ara bir dilim gelecekmiş, fiyatı 300-350 bin arası olan C sınıfı araçları etkileyecekmiş bir anda 30-40 bin lira indirim yansıyabilir deniliyor, şu durumda bu Golf 8 i etkiler mi acaba, misal saçma bir şekilde Yeni Polo'da Comfourtline ile Higline arasında Ötv den dolayı 30-40 bin liraları bulan hatta daha fazla olabilen farklar vardı, bu farklar azalacakmış sadece donanımda olması gereken farklara düşecek sanırım.

Geri
Üst Alt