Neden Golf 8 Alınmamalı?

Bu arabayi cok elestirdim ama hergecen gün hosuma gidiyor, R-line, Gti bu bodykitlerle görüntüsü cok güzel

Yavas yavas isiniyorum

Ic kapi dösemelerini-torpido dösemelerini birisi forumda seat'a yapmsiti, güzel olmustu

Kaput amortisörünüde halledersek tamamdir

Ama R-line veya Gti bodykit sart

@Alpyaman ve her yeni üretim insanlara kolaylaştırıcı ve daha iyi bir hizmet için yapılır. halının döşemenin kötülüğü, motor kaput amötisörünün olmaması benden alınan bir hizmet olacağı için hiç te olumlu karşılamıyorum. 
Kaput amartisör çok önemli mi? Size ne kazandırıyor olunca veya olmayınca ne kaybettiriyor. Veya halı döşeme veya gözlük kabı ( benim aracımda yok birşey kaybetmedim). deseniz ki ABS koymamışlar çok şey kaybedebiliriz öncelikle canımızı. evet bencede olumlu karışlamayalım. Ama Demir çubuk ile belki 1 m2 olmayan halı için yorgan yakılmaz. 

he bunları niye çıkartmışlar derseniz bencede anlamsız ama artık piyasa ucuz maliyet imalat nasıl yapılır olmuş. Öncelikle güvenlikten ödün vermeden halı gibi demir çubuk gibi hayati görevi olmayan birleşenlerden vazgeçip Güvenliği standart hale getirebilmek maliyetlere yer açmak.

çok önceleri bir makale de okumuştum; makina da gereksiz bir civata eksilterek yılda bilmem kaç milyon dolar kar edilmiş. Firmalar artık bu gibi AR-GE/ÜRGE çalışmaları yapıyor rekabet edebilmek için.

@Alpyaman 8 de hoşuma gidenler

1- Giriş paketinde bile led farlar mevcut diye biliyorum

2- Güvenlik paketleri standart

3-hayalet ekran beni çok etkilemedi ama iyidir

4-Rline ile gtı hoş duruyor ama standart paketleri 7.5un asilliğine yaklaşamaz

5- tuşlar gitmiş ama keşke klimayı tiguanlardaki gibi dijital panel ile sunsalarmış

6- led far :D far takıntım var biraz o yüzden iki defa yazıyorum

@Alpyaman Hocam tasarımı beğensem diğer detayları göz ardı ederdim zaten :)  R line (GTI ve R olursa harika tabi) dışında sadece satmak için alırım.

@krym Merhaba hocam, elbette sonradan yapılamayacak hiçbir şey yok (istisnalar çıkabilir). Sadece önceki neslinde sunduğun ve kendini çoğu eşleşmede premium araçlarla kıyasladığın c segmentinin sembolü haline gelen bir modelde neden bunu kaldırırsın? Bu soruyu sormadan edemiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@GodThread Hocam LED far takıntınız çok güzel çünkü bende de var :)  Ancak standart gelenler IQ Light gibi olmayacak. Passat da olduğu gibi boş paketlerde saçma sapan küçücük bir yerden beyaz ışık çıkacak. Aydınlatma ve görüntü anlamında hiçbir şekilde tatmin etmeyecek. Bu yüzden tercih edecekseniz uyarayım istedim. IQ Light olmadan binilmez.

1 saat önce, krym yazdı:

Assagidaki videoda Kaput amortisörünü mk3 icin monte ediyorlar, kullandiklari standart amortisör, mk8 icinde olur büyük ihtimalle

Video:

@krymLeonlarda yukarıdaki yuvarlak içinde olan amortisörün girdiği çıkıntılar yoktu. 

Golf 8 resimlerinde var görünüyor. şuan üretilmiş Golf 8'lerde de var olduğunu düşünmek istiyorum.

@Alpyaman peki, güvenlikte ne gibi yenilikler var hocam. kaput amatösürüne gelecek olursak çok şükür elimiz ayağımız tutuyor iki elimizi de kullanabiliyoruz, peki ya bir de tek elinizi kolunuzu kullanabildiğinizi düşünün. bunun gibi bir çok detaylar vardı. örneğin iç dikiz aynasındaki çerçeveyi iptal etmişlerdi sonradan tekrar çerçeveli yaptılar bunu ne için yaptıklarına gelecek olursak, kazalarda yaralanmaları, kesikleri arttırdığı için çerçeveyi tekrar getirdiler. ve bunun gibi bir çok şey daha..... 

Gözlük kabı neden yok sizin araçta, sizin aracı 2018-2019 diye biliyorum.

@Alpyaman her ne kadar iki arabayı da karşılaştırsak ister istemez diğer oto üreticilerinin de olmazsa olmazları ve kaçamadıkları teknolojik/elektronik yenilikler vardır. tıpkı dokunmatik telefonlar ile tuşlu telefonlar gibi. evet analog kadran güzel duruyor ama 2-3 sene sonra active display e geçmeyen araç kalmayacaktır. üretim seriliği ve tedarikçi firma açısından da bunlar önemlidir.

yeni a3 ve mk8 arasındaki  anahtar sallandırma fiyatı tercihi belirleyecektir . 

örnekleme olarak 

mk8 style   410 ise ? 

a3 50 metre ilerdeki  komşu showroomda 460 a veriliyorsa  (eş donanım yani  a3 e hayalet + cruise control eklediler varsayımı ile)  

selamün aleyküm yeni mk8  aracımla  aranıza katıldım diyene  ?  niye a3 almadın anketini doldurtmak isterim .   50 binim çıkmadı bahanesini kabul etmem mümkün değil tabi 

• Beğen
Tepkiler: SCC

@Savatage A3 ile Golf arasındaki fiyat farkı daha az olur diye düşünüyorum ancak daha fazla olsa bile her türlü yeni A3 tercih edilir. Golf 7.5 ile A3 arasında çok kalıp Golf sevdamdan dolayı tercih etmiştim ancak yeni kasadan tamamen soğudum. Aracımı değiştirme kararı verdiğimde asla Golf 8'e bakmam (GTI ve R gelir mi gelirse alabilir miyim onu bilmediğimden dolayı standart bir Golf 8 almayı düşünmüyorum).

Geri
Üst Alt