Neden Golf 8 Alınmamalı?

@Alpyaman

@Negatiwe

Golf 8 e aday olduğunuz anlaşılıyor ?

Kafanızda bir üst limit var mı ? 

Yani style(high) uçuğundan hangi fiyat olursa bu mk8 TIRT/DÜDÜK araba ??

Ne vericem bi dünya para dersiniz ? 

@Savatage arkadaşlar alırsa 4 bir yanını değiştirip bir şeye benzetebilirler. ama bu şekilde (GTI'nin kurtarır yanları var) hiç bir şeye benzemiyor. şahsi fikrimdir.

Amacım kaka atıp kaçmak değil !

Yeni Octavia hevesim var 1-2 gündür yazdım 

310-320 style manuel 1.5 tsi beklentim var (TR için)

Mk8 style dsg  ? 410-420 gözüküyor şu an icin.

Şimdi 100 kisi 100 bin daha verir gider wolfsburg yapımı aslan gibi yeni golf 8 alırım der .

Kıçı kırık skoda isminden kaybeder derler haklı olabilirler.

Ben de (bana göre) diyorum ki

Bu tipi kırık mk 8 e 410-420 vereceginize ? 60 daha verin 480 e yeni a3 alın ...

Öneriler/tavsiyler 

@Alpyaman

@Negatiwe

Golf 8 e aday olduğunuz anlaşılıyor ?

Kafanızda bir üst limit var mı ? 

Yani style(high) uçuğundan hangi fiyat olursa bu mk8 TIRT/DÜDÜK araba ??

Ne vericem bi dünya para dersiniz ? 
Şu an için 400 bin 

Ama geldiği zaman 450 binleri konuşuyor olacağız diye düşünüyorum

Bu araç bende Adriana Lima olacak kısmetse : )

@Savatage @Culture33  @smhk

Rline yeterli olur. GTI/R bütçe meselesi 

Rline altı alınırsada birkaç oynama ile dış güzellik yakalanır.

ayrıca bu aracın en baz modeli teknoloji açısından sanırım mevcut highline modeli ile ayni hatta daha üst olabilir. Siz sadece kaput demiri veya halıfleks kaplama diye bakıyorsunuz. Millet mk7.5 hayalet için highline alırken bu araçta baz gelecek birazda olumlu bakmak lazım. 

@Savatage Estafurullah hocam, kaka atıp kaçma değil ki zaten, olanları olayları farklı bir dille, espiri ile anlatma şekli diyelim.  (y)

@Alpyaman iyide dünya atrık komple active display e geçiyor. daha az maliyetli. sadece yazılım ve yazılını satma olayı olacak (ekran bedelleri kadranlardan daha ucuza mal olacaktır)  

@Alpyaman ve her yeni üretim insanlara kolaylaştırıcı ve daha iyi bir hizmet için yapılır. halının döşemenin kötülüğü, motor kaput amötisörünün olmaması benden alınan bir hizmet olacağı için hiç te olumlu karşılamıyorum. 

@Culture33 full doğru tespit?

Bknz  tekno market TABLET fiyatları.

Hayalet / hortlak ekran ANALOG BİR kadranın 1/3 üne denk 

Kaldıki bizim hayaletler de intel pentium 7 islemcimi var ?

4 gb ram mi var

30  gb hardisk mi varmış 

Bunlarsız  hp  tablet ? Sırf ekranıyla ne eder anca 300 lira eder. Bu ram/işlemcisiyle/harddiskiyle 1500 ediyor.

Bizim hayaletler de tetris oynatacak islemci bile toktur ???

@Alpyaman iyide dünya atrık komple active display e geçiyor. daha az maliyetli. sadece yazılım ve yazılını satma olayı olacak (ekran bedelleri kadranlardan daha ucuza mal olacaktır)  
Analog kadran bazı araçlar için bence daha güzel bence ama dediğiniz doğru teknoloji çağı.

ama benim dediğim mk8 ile mk7 karşılaştırması çünkü konumuz ikisinin karşılaştırması.

Geri
Üst Alt