Jump to content

Retrofit Nasıl Yapılmaz!

Recommended Posts

Bunun videosunu izlemiştim kampanya açıklanırken. Araç 170 binlerde, şanzıman dsg araçta bi Xenon farlar falan var. Öncelikle bu araç zaten ‘hediye’ edilebilecek bir araç değil. Fazlasıyla yıpranmış. Sonrasında ise bunlar golf r ayağına muhtemelen orjinal bi xenonları söküp çakma çift u LED falan takacaklar iyice berbat edecekler. Allah ellerine düşürmesin. Doğan kabakta işten mı anlamıyor yoksa apaçi midir yoksa derby le alakalı mı bilmiyorum bunu güzel gibi sunacaklar. Ya aklım almıyor kim ikinci el arabayı hediye eder ki

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla bu sponsporlu şekilde yapılan bir dönüşüm projesiyse, derhal bu sponsorluk bitsin bence. İnstagtamda gezerken reklam olarak önüme çıktı, bu reklamın ne yapılana ne de yapan adama bir hayrı olur. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Bu Youtuber arkadaşı önceden takip ederdim de sonra popülerlik uğruna yapmadığı şey kalmayınca takip etmeyi bırakmıştım. İyiki de takip etmeyi bırakmışım. :D  Bu arada döşemeciyi de açıklasalarmış keşke, gitmez millet hiç olmazsa. :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Millet, ne kadar tık alırım izlenirim derdinde ve doğal olarak en çok satan araçlardan yani Golf seçerek 'adam amacına ulaşmış' diyorum ve burada da izlenip konuşuluyor. 

Yani koltuk moltuk hikaye..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu araçta birde yağ kaçakları varmış motor indirip yapacaklarmış piyasada elini sallasan golfe çarpıyor sağlam arabamı kalmamış bunu seçmişler araç birde siyah kaplıcaklar maksat içerik çıksın hediye bedeli olarakta 232 bin gibi bir rakam yazmışlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen yıl bmw yi güzel hazırlamışlardı ancak bu sene golfün içine edecekler anlaşılan...

halbuki para olduktan sonra en basit işlerden biri r-line a çevirmek aracı.

Direksiyonu bile kaplama yapacaklar sanırım geçen hikayede görmüştüm. insan bir r-line direksiyon alır takar...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlginç bir hediye olacağı net. Koltuklardaki alkantaralara bakıp da onları kesip daha kötüsünü takmak falan :) sonuçlanınca da yine şimdiki gibi kötü bir reklam olarak kalacak gibi. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kullandığı malzemenin deri olduğuna da inanmıyorum sünni deri gibi gözüküyor berbat orjinali yaptığından %1000 daha maliyetiydi ve kaliteliydi içine nasıl edilir adlı reklam politikalı insanlarla dalga geçen çalışmayı uzaktan izlemekle yetiniyoruz ve o sırada yurt dışında insanlar 0 arabayı nasıl daha iyi konuma cıkartırız derdinde....

tarihinde MertHaktan tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Döşeme bence de hiç olmamış ama mekanikçinin, döşemecinin, x ustanın reklamının yapılması için de böyle elden geçirilmesi gereken bir araç seçilmesi gerekiyor.

Bugün video atmışlar, şu an izliyorum.  Discover pro mib 2.5, navi destekli hayalet falan koyuyorlar.

Nihai hali güzel olur umarım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Retrofit'leri beğenirsiniz beğenmezsiniz -ki ben de döşemeleri çok kötü buldum- ama Doğan Kabak'a arabadan anlamıyor demek için hiç takip etmemiş olmak lazım. Kişi hakkında bilgi sahibi olmadan da fikir sahibi olmak yanlış bi şeydir. Youtube için yaptığı bazı size hoş gelmeyen şeyler olabilir ama sektör böyle. Sanayiden, dergicilikten gelme bi adam. Anlamıyor demek haksızlık olur.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...