Retrofit Nasıl Yapılmaz!

basic bi xenonu çıkarıp replika far takmak, mavi emniyet kemeri ve koltuktaki işçilik ve bagajdaki o ses sistemi tam bir facia ama geri kalan kısmı genel olarak iyi duruyor. Özellikle multimedya ve direksiyon cidden güzel
Replika falan da basic'ten 3 kat falan daha güzel duruyor. İlla orjinal kalsın orjinal olsun diye diye güzellikten mahrum kalıyor insanlar. Tak içine aydınlatması düzgün bir led ya da xenon, kullan mis gibi.

Koltuk döşemeci arkadaş sınıfta kaldı maalesef. Çoğu yerde buruşukluklar vs çok göze batıyor. Ben daha çok boya sistemine bayıldım. Allah bilir ne kadardır 😂😂

@bcaksk dediğiniz gibi güzel, fakat kalite olarak çok düşük kalıyor, içine kaliteli bir xenon takalım o da tamam ama bu sefer de kararma yapacak zaman geçtikçe, orjinaller belki o kadar güzel değil ama kaliteli, elinize aldınız mı bilmiyorum ama replika farı elinize alınca kaltesinin düşük olduğu anlaşılıyor çok net

@bcaksk dediğiniz gibi güzel, fakat kalite olarak çok düşük kalıyor, içine kaliteli bir xenon takalım o da tamam ama bu sefer de kararma yapacak zaman geçtikçe, orjinaller belki o kadar güzel değil ama kaliteli, elinize aldınız mı bilmiyorum ama replika farı elinize alınca kaltesinin düşük olduğu anlaşılıyor çok net
Aynısı var şu an aracımda çift J'lerin. @SEMTuning ten almıştım. Orjinal çift J'leri elime almadığım için replikanın kalite düşüklüğünü hissetmedim :)  Kararma olayını bilmiyorum, duymadım.

@bcaksk xenon ampuller yüksek sıcaklıkta çalışıyor böyle de olunca kalitesiz merceklerde kararma yapıyor ilerleyen zamanlarda, muayenede sorun olması da cabası, tabii yine tercih meselesi

o mavi kemerler ?   al aracı  pendik / kadıköy hattında  dolmuş niyetine çalıştır ! 

bir de sunroof-suz-luk  neymiş yavvv ?   dünya para döktüler .... araçta sunroof olmaması  Bağırıyor !!!!    (bu arada 50 kere golf alsam 50 side sunroofsuz olur zihniyetinde biriyimdir +1000 lira zor gelir bana sunroof için hediye ederse bayi eyvallah tabi )

Arabanin orjinal boyasi berbat durumda, niye sökülen boya yapiyorsunuz, bas boyayi gec, en ufak kazada bu kaplamaya nasil rötüs yapilacak merak ettim dogrusu, lamborghini degil bu, adamin birkere o parayi verme sansi var, cok sacma

Güzel ekmek yiyor doğan kabak bu işten hani bir laf var ya kumarda her zaman kasa kazanır diye ne video çekerse çeksin her zaman kazanan doğan kabak oluyor helal olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç çok güzel olmuş bence, rengini çok beğendim. ama denildiği gibi koltuklar facia :/  dış görünüm enfes

Döşemeler dışında güzel abi bence de araç ben aracın iki videosunu da izledim bir önce hediye ettikleri e36 coupenin döşemeleri çok güzel olmuştu alcantra yapmışlardı full diye hatırlıyorum kapıdan tut koltuktan direksiyondan orta konsoluna kadar. Golfün ilk halini gördüğümde ben de demiştim biraz bitik bir araç diye bir de ön çeki demirin kapağı olmayan arabalara antipatim var. Genel de ağır hasarlı oluyor tamponda çeki demirin kapağı yoktu araba ağır hasarlı olabilir. Ama sonuç olarak renk şahane yaptıkları boya uygulamasına yaklaşık 2000 euro falan fiyat veriyorlardı en son. Ekran güzel farlar orjinal ise eskiler de kalabilirdi R line tamponlar jantlar güzel oldu. R line direksiyon da temin ettiler ama carbon kaplatacaklarmış :D  renk seçimi en sevdiğim nardo grey. Arabanın yapıldığı yerde mekanik garaj sonuçta ordan bir çok süper car sınıfında araba gelip geçiyor hakkıyla motoruna müdahale etmişlerdir diye düşünüyorum. Alt takım yürüyen diskinden balatasına amortisörüne kadar değişmiş sahibine şimdiden hayırlı uğurlu olsun hakkaniyetli bir çekiliş olursa tabi. Döşemelere gerçekten özenilebilirdi ya da orjinale sadık kalarak bir yenileme yapılabilirdi. Golfün zaten en güzel yeri koltukları bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt