Silecek önerileriniz?

VW araçların orjinal silecek üreticisi SWF 'dir.,

Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisi SWF

SWF VisioFlex (model no: 119272)

SWF VisioFlex Arka (model no: 119514)

Burada arkadaşların konuştuğu ve tercih ettiği RBW marka olan ucuz olduğu için tercih ediliyor., her sene değiştiririm en azından kafam rahat fiyatı pahalı değil mantığı., genelde bosch mağdurları..
Kaydettim :)  peki hocam bu model no ile servisten değil de https://www.otosilecek.com/volkswagen/golf/volkswagen-golf-7-silecek-takimi-swf-2012-.html 

bu siteden alsak fark olur mu? Aynı koda sahip...

@frknyldrm aynı şekilde idi benim arka silecek...öyle ki yağmurda çalıştırdığımda arabada oğlum uyuyorsa uyanıyordu sesten. bosch taktım hem ses yok hem silmesi de güzel. rbw nin de sorun yaratacağını sanmıyorum.

Kaydettim :)  peki hocam bu model no ile servisten değil de https://www.otosilecek.com/volkswagen/golf/volkswagen-golf-7-silecek-takimi-swf-2012-.html 

bu siteden alsak fark olur mu? Aynı koda sahip...
Servisteki parça kodu farklı zaten.,

bu siteden alışverişim olmadığı için ne desem yanlış olur., alan arkadaşlara sormak lazım

burada fiyat daha uygun; https://www.otosupermarket.com/urun/volkswagen-golf-7-silecek-seti-muz-tipi-orijinal-on-sol-65-cm-on-sag-45-cm-takim-2013-ve-sonrasi-swf

Sileceksepeti.com [emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ozkangur_26 hocam, ben arap yarimadasinda calisiyor ve yasiyorum, buradaki aracim da VW CC, inan Turkiye den boschun sileceklerini aldim getirdim 60 derece sicaklik ta gordu 20 derece sogukluk ta ve inan en ufak bir bozulma yasamadi. hic kafani bulandirma git direk bosch un sileceklerinden bir tane tak gec, memnun kalirsin.

O kadar para vermeye gerek yok,Rbw 40 tl lik silecek ,orjinal sileceğinden daha güzel siliyor....Rbw diyorum.... tekrar ve tekrar...

Golf 1.0 tsı manuel 2017 26bin :)

Bu silecek işinde çok fazla etmen var., kullanılan cam suyunun kalitesi., kışlık antifirizli cam suyunun kalitesi.,

Aracın kapalı otoparkta mı yoksa sokakta mı park ediliyor., 

Kışın soğuğu yazın sıcağında mı bekliyor., 

Cam suyunu deyip geçmeyin sileceğe 500 ‘de verseniz ucuz cam suyu sileceğin içine ediyor., özellikle dandik adı sanı duyulmamış antifirizli kışlık cam suları sileceği kösele gibi yapıyor., 

Ucuz cam sularının sağlığınıza da çok ciddi zararları olduğunu unutmayın..!!

Bu silecek işinde çok fazla etmen var., kullanılan cam suyunun kalitesi., kışlık antifirizli cam suyunun kalitesi.,

Aracın kapalı otoparkta mı yoksa sokakta mı park ediliyor., 

Kışın soğuğu yazın sıcağında mı bekliyor., 

Cam suyunu deyip geçmeyin sileceğe 500 ‘de verseniz ucuz cam suyu sileceğin içine ediyor., özellikle dandik adı sanı duyulmamış antifirizli kışlık cam suları sileceği kösele gibi yapıyor., 

Ucuz cam sularının sağlığınıza da çok ciddi zararları olduğunu unutmayın..!!
Hocam o halde bu başlık altında cam suyu tavsiyelerini de alalım. Çok pahalı ürünler değil ama dediğiniz gibi ucuzunu alıp başka yerlere zararının dokunmasındansa üç kuruş fazla verip kalitelisini kullanmak daha mantıklı. 

Servis bana Shell de satilan cam suyundan koyabilirsiniz demisti. Kislik pembee yazlik olanlari maviydi galiba.. 

shell mavi cam suyu cidden çok iyi duman çıkartıyor buzlu camdan vallahi :D  bide far yıkama olan araçların cam suyuna dikkat etmesi gerekli ucuz cam suları far camına zarar verebilir

Buradaki yorumlardan sonra RBW almaya karar verdim. Sileceksepetinden geçtim siparişi yorumları paylaşacağım. Ayrıca cam suyu olarak Shell'in cam sularını öneriyorum. Mevcut silecekler bitik olmasına sinek ölüsü vb. lekeleri bile çıkartıyor.

Geri
Üst Alt