Silecek önerileriniz?

VW araçların orjinal silecek üreticisi SWF 'dir.,

Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisi SWF

SWF VisioFlex (model no: 119272)

SWF VisioFlex Arka (model no: 119514)

Burada arkadaşların konuştuğu ve tercih ettiği RBW marka olan ucuz olduğu için tercih ediliyor., her sene değiştiririm en azından kafam rahat fiyatı pahalı değil mantığı., genelde bosch mağdurları..
SWF zaten valeonun alt firması bizim araçların silecek motoru vs hep swf  marka yani valeo ...swf bulamazsanız valeo alınması lazım rbw bosch bence iyi değil..valeo metro gromarketlerde var ben aldım ve gayet iyi..ojrinal ürünle aynı kalite daha uygun fiyat..

[mention=11839]HONEY[/mention]  ben mangalcıyım;)

Ona da okeyim

Araca konulan fabrikasyon cam suyu nedir acaba, bilen var mı? Çok hoş bir kokusu vardı ve güzel temizliyordu, servisin bakımda koyduğu cam suyu fabrikasyon ile aynı değil.

Hatta aracımdaki araç kamerası ile bakım sonrası kontrolde cam suyunun -seviyesi düşük görülmüş olacak ki- üstüne normal su eklediklerini gördüm.

İlaveten şöyle bir soru da sorayım ahaliye; araçlar fabrikadan cam suyu dolu vaziyette mi çıkıyor yoksa cam suyu bayilerde mi dolduruluyor?

[mention=16324]frknyldrm[/mention] [mention=11839]HONEY[/mention] Kısmetse 1 ay sonra bakıma gideceğim, listeye yeni soru eklendi. Sorarım ve net bir bilgi alırsam size de haber veririm [emoji4]
Ustadim

Dogrusu ben hic merak etmiyorum

En iyi turşu sirke ile mi yapilir limonla mi onu daha çok merak ediyorum

Geri
Üst Alt