WANTED ACTIVE DİSPLAY İNFO ( HAYALET EKRAN ) - ARANIYOR

@Aliiii @Mobydickhocam bu views tuşu direksiyonda olan araçlar var birde olmayan araçlar var ikisi arasındaki fark nedir. Bende metin abini hayaleti aldım daha takmak nasip olmadı. Acaba kadran ortalarındaki kişiselleştirmeleri yapabilecekmiyim o tuş direksiyonda olmadan. Örn. Yakıt tüketimi ortlamam gidilen mesafe gibi aracım 2019 comfortline

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Aliiii @Mobydickhocam bu views tuşu direksiyonda olan araçlar var birde olmayan araçlar var ikisi arasındaki fark nedir. Bende metin abini hayaleti aldım daha takmak nasip olmadı. Acaba kadran ortalarındaki kişiselleştirmeleri yapabilecekmiyim o tuş direksiyonda olmadan. Örn. Yakıt tüketimi ortlamam gidilen mesafe gibi aracım 2019 comfortline
Kullanabilirsin hocam sorun yok. Sadece direksyon'da kısayolu yok. Yön tuşları ile hayalet gösterge menüleri arasından seçip yapabilirsiniz.

@forjust1day Hocam aklıma mantıklı olabilecek tek sebep geliyor.

Vw araçları içerisinde, hayaletin standart donanım olarak sunulduğu ilk model Tiguan'dı.

2016 ilk yarısında araç çıktığında, Highline'larda hayalet standart, comfort'ların da bir çoğu dolu araçlar olarak geldi onlarda da aynı şekilde opsiyon hayalet mevcuttu.

Belki çok sayıda olmasındandır diye düşündüm.

Dahada artmadan fiyatlar bence 6.000 6.500 TL Arası makul bi rakam kalıyor [emoji4] 
/monthly_2020_10/s.thumb.jpg.0910ad2ceee974a601f2a863e96cb742.jpg
Artsin hocam daha iyi almam konu kapanir zaten çok para

Yalnız bu ekranlar Leon'lardaki gibi cicili bicili değil. Golf 7.5 Comfortline ve üzeri beyin yok ise rengi dahi değişmiyor. Kadranların 4 farklı veriyonu var ve istediğiniz yere istediğiniz veri gelmiyor. Yani BMW gibi kişiselleştirebilceğiniz şekilde ekranlar değil malesef. Ben de daha büyük umutlarla almıştım ancak biraz hayal kırıklığı oldu.

Ha genel olarak görünüm gerçekten güzel, güneşte parlama filan olmuyor, gece görüntüsü gayet şık. 

Yanına discovery pro da gelirse navigasyon ile gerçekten kayda değer bir değşiklik olur düşüncesindeyim.
Ustadim

Yani pismanlik var mi alma mi diyorsun

İstanbul daysan bir aksam kurcalasak uyar mi

Facebook ta bu ilanı gördüm ama sizin araca uyar mı bilmiyorum

/monthly_2020_10/8F3422C3-A5B6-4BF4-8B4D-B5F4110370FB.thumb.jpeg.c4a542cd6929743819b0ea57e992b4a0.jpeg
Bilgilendirme icin sagolun hocam ama bu Tiguan için

@HONEY Daha çok ne beklediğine bağlı, estetik açıdan sıkıntı yok ama belirttiğim gibi sınırlı görsel değişiklik yapabiliyorsun, istediğin veriyi ekranın istediğin kısmına koyamıyorsun. Böyle bir beklentin var ise haberin olsun. Bence navigasyon yoksa süs olarak kalıyor, görüntüsü güzel ama navigasyon ile gerçekten kullanışlı. 

Aslında İstanbul için trafikten anlık haberdar olarak yol amak bence geyt kullanışlı olur.

Ankara'dayım, gelirsen kurcalarız :)

@HONEY Bülent abi ile ikitelli osb dolaştık şimdi bayağı. yalnızca 1 yerde var 7-7,5 hayalet ekran , 9000km’de fiyatı 3500₺.

düşünen varsa kaçırmasın bence :)  

@Aliiii çıkmacılarda bu kadar bilgi vermiyorlar hocam, hiçbir şeyden anlamıyorlar çünkü, göstermiyorlar bile ürünü  :)  neredeyse km’yi bile bilmeyecekler yani :)  ama bence %99 nav’sızdır :)  

Geri
Üst Alt