WANTED ACTIVE DİSPLAY İNFO ( HAYALET EKRAN ) - ARANIYOR

Ben de kervana katılmış bulunayım

Tiguan için 12.3'' veya sonradan çıkan 10.25'' hiç farketmez her türlü alır takarız. :D

KM benim de aynı.

Golf hayaleti oluyor mu bilmiyorum çerçeve değişince oluyordur belki, hocalarımıza danışalım. @Aliiii

Yalnız bu ekranlar Leon'lardaki gibi cicili bicili değil. Golf 7.5 Comfortline ve üzeri beyin yok ise rengi dahi değişmiyor. Kadranların 4 farklı veriyonu var ve istediğiniz yere istediğiniz veri gelmiyor. Yani BMW gibi kişiselleştirebilceğiniz şekilde ekranlar değil malesef. Ben de daha büyük umutlarla almıştım ancak biraz hayal kırıklığı oldu.

Ha genel olarak görünüm gerçekten güzel, güneşte parlama filan olmuyor, gece görüntüsü gayet şık. 

Yanına discovery pro da gelirse navigasyon ile gerçekten kayda değer bir değşiklik olur düşüncesindeyim.
Sizin aracın beyin LOW olmasın ? Rengi değişiyor ve farklı ekranlar hepsinde oluyor ? 

@uranusgrey_golf Sanırım tam açıklayamadım. 7.5 Comforline beyni ile renk değşiyor (yaklaşık 2.500-3.000 TL)  ancak Profillerde daima 4 tane seçenek var, onlar çok esnek değil. Örneğin solda anlık tüketim sağda toplam tüketim göreyim diyemiyorsunuz. Hazır kalıplar içinden seçiyorsunuz. LEON'da biraz daha sportif ve şekilli bir tasarım var. Genel olarak iç aydınlatma seçenekleri daha güzel vs. Zaten Golf'e daha fazla verip Leon'daki pratik ve albenili özelliklere sahip olamamak da bir tuhaf. 

Ben de kervana katılmış bulunayım

Tiguan için 12.3'' veya sonradan çıkan 10.25'' hiç farketmez her türlü alır takarız. :D

KM benim de aynı.

Golf hayaleti oluyor mu bilmiyorum çerçeve değişince oluyordur belki, hocalarımıza danışalım. @Aliiii
Hocam prensipte oluyor, yani şöyle soket sokete uyuyor. Çalıştıradabilirsiniz fakat yerine oturtamazsınız ve çerçevesini takamazsınız. Ben kendi Golf aracım için araştırırken Passat ve Tiguan hayaletleri bulmuştum. Prensipte olsa da, maalesef :)

Dikaktli baktığınızda zaten ince nüansları görüyorsunuz: 

Golf için Hayalet

image.png

Tiguan için olan arkadaş:

image.png

Passat için olan vatandaş:

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@uranusgrey_golf Sanırım tam açıklayamadım. 7.5 Comforline beyni ile renk değşiyor (yaklaşık 2.500-3.000 TL)  ancak Profillerde daima 4 tane seçenek var, onlar çok esnek değil. Örneğin solda anlık tüketim sağda toplam tüketim göreyim diyemiyorsunuz. Hazır kalıplar içinden seçiyorsunuz. LEON'da biraz daha sportif ve şekilli bir tasarım var. Genel olarak iç aydınlatma seçenekleri daha güzel vs. Zaten Golf'e daha fazla verip Leon'daki pratik ve albenili özelliklere sahip olamamak da bir tuhaf. 
30 ambiyans var golfte. sizin aracınızın özellikleri aktif değildir. Benim aracım Midline Plus 10 renk var.

@Aliiii Sağolun hocam sayenizde uzun zamandır acaba oluyor mudur diye düşündüğüm şeyi öğrenmiş oldum.

@uranusgrey_golf Ambiyans ledlerinden bahsetmiyor hocam @Mobydick.  "Views" kısmından bahsediyor. VW'de Klasik, Hız ve Vites vs. gibi önceden belirlenmiş profillerin dışına çıkamıyorsunuz. Leon'da bu kısım daha esnek. 

image.png

@Aliiii Ender'deki fiyatını görünce şaşırdım az önce orada da Golften daha ucuz. Yurtdışında hangi kanallardan bulabilmek mümkün olur acaba bilginiz var mı ?

@Aliiii Ender'deki fiyatını görünce şaşırdım az önce orada da Golften daha ucuz. Yurtdışında hangi kanallardan bulabilmek mümkün olur acaba bilginiz var mı ?
Hocam, kurlardan ve gümrükten dolayı hiç bir site ucuza gelmiyor artık. Ben yurtdışında uygun hayalet bulamamıştım. Türkiye'den almıştım. Discover Pro bulmuştum ama bavulda getirmiştim geçen sene kendime, Polonya'dan almıştım (allegro.pl'den).    

Geri
Üst Alt