WANTED ACTIVE DİSPLAY İNFO ( HAYALET EKRAN ) - ARANIYOR

[mention=11839]HONEY[/mention] abi bu ne hız. Hemen zehiri almışsın. [emoji3]
Haha

Bir dahaki bulusma da lutfen ekranin onune karton kagit koy

Selam Ustadlar,

İkinci el 60.000 km de navli veya navsiz hayalet ekran arıyorum

Navsiz tercih ederim daha uygun fiyat olmasi amaci ile ihtiyacim yok navigasyona

+ - 2.000 km fark olabilir daha fazlasi vicdanen ve etik olarak sorun olur

Aracinin satarken sokmek isteyen veya cevrenizde satan varsa paylasabilir misiniz

Teşekkür ederim
Eyvaah birisine retrofit virüsü bulaşmış :D  

Konu açılmışken ben de arayıştayım :)  aracım 84.000 oldu :)  + - 3bin km olabilir :)  

İsallah ustad

Acelemiz yok aramak beklemek keyifli

Takinca is bitiyor tadi kaciyor haha
Gerçekten öyle Bülent Abi, retrofitin en zevkli kısmı karar verme-uygulama arasındaki süreç. :)

Takınca heyecanı azalıyor, o yüzden hemen başka bir arayışa giriyor insan.

Yolculuk yapmayı seven insanların, bir yere varmaktan ziyade yolda olmaktan zevk alması gibi bir şey bu. 

Gerçekten öyle Bülent Abi, retrofitin en zevkli kısmı karar verme-uygulama arasındaki süreç. [emoji4]
Takınca heyecanı azalıyor, o yüzden hemen başka bir arayışa giriyor insan.
Yolculuk yapmayı seven insanların, bir yere varmaktan ziyade yolda olmaktan zevk alması gibi bir şey bu. 
Kesinlikle ustadim

Motosiklet ya da arabayla bir yere varmak hizli ulasmak hic amacim degildir

Yolda bolca mola gore göre heryeri keyfini cikartmak

Yok 200 bastim bir saatte gittim olayi bana cooook uzak

Dahada artmadan fiyatlar bence 6.000 6.500 TL Arası makul bi rakam kalıyor :)  

s.jpg

30 Bin km civarında banada lazım :)  Takip 

Yalnız bu ekranlar Leon'lardaki gibi cicili bicili değil. Golf 7.5 Comfortline ve üzeri beyin yok ise rengi dahi değişmiyor. Kadranların 4 farklı veriyonu var ve istediğiniz yere istediğiniz veri gelmiyor. Yani BMW gibi kişiselleştirebilceğiniz şekilde ekranlar değil malesef. Ben de daha büyük umutlarla almıştım ancak biraz hayal kırıklığı oldu.

Ha genel olarak görünüm gerçekten güzel, güneşte parlama filan olmuyor, gece görüntüsü gayet şık. 

Yanına discovery pro da gelirse navigasyon ile gerçekten kayda değer bir değşiklik olur düşüncesindeyim.

Geri
Üst Alt