Sonunda lastiği yardım🙂

53. haftada mı varmış ilginçmiş ben son 52 var diye biliyordum.
Enflasyon bunu bile etkilemiş zam yapmışlar 53. Hafta olmuş

Çok geçmiş olsun hocam, bu iş bilmezlerin cezasını hep sürücüler mi çekecek, sorumsuzca yapılan bir işçilik ve sonucu en ucuz şekilde atlatmış bir kardeşimiz. bunları sigortadan alacaksınız ki o bedeli o yolu yapan kişilere ödetecekler. 

@Yehanoha 53. hafta 29 şubat olmasından kaynaklı 4 yılda bir geliyor sanırım. :) ilk defa duydum 53. haftayı  sahte olmasın ? 

@agacmalzeme O göbeklerin adı Fransız göbeği diye geçer ve ışıksızdır, önce giren devam eder ama göbektekine yol verilmeyip devam engellenirse trafik bu noktadan sonra tıkanır.  hepimiz buna benzer hatalar yapabiliyoruz, Trafikte öncelik kimin hakkı onu dahi bilemiyoruz. örneğin herhangi bir trafik levhasının bulunmadığı kavşaklarda sağdan gelene yol vermek zorundasınız ama bunu uygulayan çok az kişi mevcut.

Yazdıklarım genel ama, o kavşağı hiç bilmediğim ve kavşağı da sizin paylaştığınız için resim üzerinden yorum yapınca sanki size yazmış gibi oldum. herkese kurallara uygun, kazasız belasın sürüşler diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 bu göbekler Avrupa'da zaten ışık trafiğini önlemek için kullanılıyor zaten, öncelik kavşak içindeki araçta ama bizim gibi çakal sürücülerin olduğu yerde herkes atlıyor göbeğe, öyle olunca göbekten çıkmaya calısan da çıkamıyor

Geçmiş olsun, bu tip kavşaktan Bodrumda da çok var. 34 plakalı araçlara kasıtlı olarak yol vermeme gibi tavırları var bölge halkının.

@Yehanoha Lastikçime sorayım bi, harbiden tuhafıma gitti.

Sordum, bazı lastik markalarında geliyor diyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Culture33 hocam lastikçiden önce google amcaya da sorabilirsiniz böle güzel çakma lastik yapıp dot tarihinden fire vermemeleri lazım  :D sahibindende bile var ilanlar ✋

Geri
Üst Alt