Sonunda lastiği yardım🙂

@Yehanoha ilaki vardır, da yoksa neden sana teklif etsinler. değil mi? ben nedenini nasılını sordum. :)

@Culture33Lastikleriniz 31 Aralık 2017 üretimi, sorun yok.

Şöyle ki 31.12.2017 tarihi takvim olarak aslında 2018 yılının 1. Haftasına denk gelmektedir. Ancak 2017 yılında üretilen bir lastiği 0118 olarak yazdığınız vakit lastik 2018 yılında üretilmiş gibi yanlış beyan vermiş olursunuz. 0117 yazmanız durumunda ise sanki 2017 yılının 1.haftası üretilmiş gibi bir durum olur ki bu da hatalıdır. 

Bu nedenle haftalık takvimlerde 52 hafta vardır ancak lastik üretiminde 53. Hafta durumu olabilmektedir. 

Screenshot_20200918_152706.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 bugün sigortacıyı aradım eğer jant yamulmadıysa lastik için birşey yapamayız dedi. Birde polis çağırıp tutanak tutmazsanız ödeme yapılamıyor dedi. Janta baktık balans yapmıyor çok şükür, 125 TL çıkma bi lastik alıp taktırdım.

@agacmalzeme  benim bildiğim lastiği de ödüyor ama sizin kaskoya bakmak lazım, bende 1 aylık arabada lastiği yarmıştım, "isterseniz kaskodan karşılayabilirsiniz" demişlerdi. ama polis tutanağı şart, tabi o da gelirse.

Bugün Ankara Çankırı arası geldi otobanda araç sağa çekiyordu bize rotçu yolu gözüktü. Ankara'da varmı güzel işçilik yapan tavsiye.

Geçmiş olsun benimde başıma gelmişti lastikle kurtarmıştım sizdede aynısı olmuş buna şükür. 

Geri
Üst Alt