Tos'unuma kavuştum ;)

sdktsn dedi:
Bir aydır bekleyiş sona erdi ve sonun da buluştuk :) yaklaşık olarak 120 km yol yaptım gayet keyifli ve eğlenceliydi.. su an hala Golfümü tanıma aşamasındayım. Sizlerin fikirleri çok önemli ( özellikle beyaz golf için) yapılması gereken aksesuar v.s gibi şeyler için yardımlarınızı bekliyorum.

Darısı Golfünü dört gözle bekleyenlere.. ;)
Hayırlı uğurlu olsun. Beyaz renk için ilk aksesuar cam filmi ;)

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın..akseuar olarak güzel bi cam filmi olabilir.birde internette orjinal sahbinden çıkma higline dijon jantlar var onlardan da alabilirsiniz ;)

İyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fcsrn dedi:
Bir aydır bekleyiş sona erdi ve sonun da buluştuk :) yaklaşık olarak 120 km yol yaptım gayet keyifli ve eğlenceliydi.. su an hala Golfümü tanıma aşamasındayım. Sizlerin fikirleri çok önemli ( özellikle beyaz golf için) yapılması gereken aksesuar v.s gibi şeyler için yardımlarınızı bekliyorum.

Hayırlı olsun Hocam :) aksesuar olarak ön panjur çıtası cam çıtası ve plakalık iptali önerebilirim, birde krom egzos ucu :)
@fcsrn takipçinim Eren hocam ;) teşekkürler

arfkync dedi:
hayırlı olsun güzel günlerde kullanın..akseuar olarak güzel bi cam filmi olabilir.birde internette orjinal sahbinden çıkma higline dijon jantlar var onlardan da alabilirsiniz ;)
@arfkync teşekkürler hocam, ilk iş cam filmi ve sırasıyla krom egzos ucu,cam çıtası ve panjur çıtası diye düşünüyorum :) Jantı artık yaza doğru takarım bir aksilik çıkmazsa eğer.

yusuf dedi:

Hayırlı uğurlu olsun. Beyaz renk için ilk aksesuar cam filmi ;)
@yusuf teşekkürler yusuf hocam :) dediğiniz gibi cam filmini ilk sıraya aldım

@sdktsn

Hayırlı olsun...Kazasız,belasız,keyifle kullanın...

Geri
Üst Alt