Tos'unuma kavuştum ;)

@sdktsn Sadık Hocam hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

Bende aynı odadan aynı kurdela ile almıştım aracımı  &:

Masallah kazasiz belasuz binin :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sdktsn dedi:
Hayırlı olsun aracınız, güzel günlerde iyi yolculuklar. Bayiinin kurdele koyması da güzel bir detay olmuş.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
@enpisagor Teşekkürler Can hocam, Sanırım bu kurdele işi tüm bayilerde var :)
Açıkçası geçen hafta ben alırken bırakın kurdeleyi, ayakkabı bağı bile yoktu, :) son temizlik ve kontrol yapan elemanlardan biri ne zaman gidiyorsunuz? yerine başka araç alacağım, teslimat var dedi :) pek peki deyip hemen çıktım.

sdktsn dedi:
@sdktsn yok hocam  geçen sene araç siparişi verip iptal etmiştim etimesguttan az gidip gelmedim etimesgut bayine ee bide  vw nin arabalarını sevince ankaradaki tüm bayilerini biliyosun  :D
@kimi-emd anladım hocam :) aslında ben sipariş vermedim.. bir tanıdık vasıtasıyla aradım ve ellerin de golf olmadıklarını söylediler. Daha sonra tekrar konuşup iptal olan bir sipariş oldugunu ve Almanya'da bekletildiğini söylediler. Özelliklerini ve rengini öğrenince almaya karar verdim :)
@sdktsn tekrardan hayırlı olsun hocam sipariş edip beklemek çok sancılı bi süreç beklemeden hazır bir golfe kavuşmak çok güzel :)

yarchi dedi:

@yarchi Teşekkürler Fatih hocam, Siz de iyi günlerde kullanın:) Bu arada VAG uygulamalarını kullanıyor musunuz ?

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Allah kaza bela vermesin.  İyi günlerde kullanın inşallah.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sdktsn dedi:

@yarchi Teşekkürler Fatih hocam, Siz de iyi günlerde kullanın:) Bu arada VAG uygulamalarını kullanıyor musunuz ?
Teşekkür ederim Hocam. Vag uygulamalarını kullanmadım hiç. Şu anki özellikleri yeterli geldi şimdilik  :D

Sonraki süreçlerde belki düşünürüm.

enpisagor dedi:
Hayırlı olsun aracınız, güzel günlerde iyi yolculuklar. Bayiinin kurdele koyması da güzel bir detay olmuş.

@enpisagor Teşekkürler Can hocam, Sanırım bu kurdele işi tüm bayilerde var :)
Açıkçası geçen hafta ben alırken bırakın kurdeleyi, ayakkabı bağı bile yoktu, :) son temizlik ve kontrol yapan elemanlardan biri ne zaman gidiyorsunuz? yerine başka araç alacağım, teslimat var dedi :) pek peki deyip hemen çıktım.

@enpisagor hocam bir kutu da çikolata verdiler onu söylemeyi unutmuşum :) gerçekten çok ciddi ve resmi çalışanları var bu çok hoş ama insan biraz da samimiyet aramıyor değil :)

sdktsn dedi:
Bir aydır bekleyiş sona erdi ve sonun da buluştuk :) yaklaşık olarak 120 km yol yaptım gayet keyifli ve eğlenceliydi.. su an hala Golfümü tanıma aşamasındayım. Sizlerin fikirleri çok önemli ( özellikle beyaz golf için) yapılması gereken aksesuar v.s gibi şeyler için yardımlarınızı bekliyorum.

Darısı Golfünü dört gözle bekleyenlere.. ;)
Hayırlı olsun Hocam :) aksesuar olarak ön panjur çıtası cam çıtası ve plakalık iptali önerebilirim, birde krom egzos ucu :)

hayırlı olsun , keyifli sürüşler dilerim.

Geri
Üst Alt