Tos'unuma kavuştum ;)

Korkmaz06

Üye
İsim
Korkmaz
Bir aydır bekleyiş sona erdi ve sonun da buluştuk :) yaklaşık olarak 120 km yol yaptım gayet keyifli ve eğlenceliydi.. su an hala Golfümü tanıma aşamasındayım. Sizlerin fikirleri çok önemli ( özellikle beyaz golf için) yapılması gereken aksesuar v.s gibi şeyler için yardımlarınızı bekliyorum.

Darısı Golfünü dört gözle bekleyenlere.. ;)

2617_78ace07ace6f7687750c696509e0a83a73a456cf.png

2619_33dc30398a82d9784ca9e82baf045e9ab8b529b9.png

2621_9e95996ff9e144319d01b1f54b23de9ccaca6863.png

@sdktsn hayırlı olsun hocam Allah kaza bela vermeden sevdiklerinizle binmenizi nasip etsin inşallah.. Aracınız etimesgut doğuş bayinden alınmış gibi duruyor :)

kimi-emd dedi:
@sdktsn hayırlı olsun hocam Allah kaza bela vermeden sevdiklerinizle binmenizi nasip etsin inşallah.. Aracınız etimesgut doğuş bayinden alınmış gibi duruyor :)
Teşekkürler hocam, evet Etimesgut bayiinden aldım :) sizde ordan aldınız sanırım.

@sdktsn hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kazasız belasız sürüşler diliyorum maşallah  :'(

@sdktsn yok hocam  geçen sene araç siparişi verip iptal etmiştim etimesguttan az gidip gelmedim etimesgut bayine ee bide  vw nin arabalarını sevince ankaradaki tüm bayilerini biliyosun  :D

Hayırlı olsun aracınız, güzel günlerde iyi yolculuklar. Bayiinin kurdele koyması da güzel bir detay olmuş.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

enpisagor dedi:
Hayırlı olsun aracınız, güzel günlerde iyi yolculuklar. Bayiinin kurdele koyması da güzel bir detay olmuş.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
@enpisagor Teşekkürler Can hocam, Sanırım bu kurdele işi tüm bayilerde var :)

@sdktsn

Hayırlı olsun, aynı renk, aynı motor, aynı paketlerle DSG olanını biz de dün teslim aldık :)

kimi-emd dedi:
@sdktsn yok hocam  geçen sene araç siparişi verip iptal etmiştim etimesguttan az gidip gelmedim etimesgut bayine ee bide  vw nin arabalarını sevince ankaradaki tüm bayilerini biliyosun  :D
@kimi-emd anladım hocam :) aslında ben sipariş vermedim.. bir tanıdık vasıtasıyla aradım ve ellerin de golf olmadıklarını söylediler. Daha sonra tekrar konuşup iptal olan bir sipariş oldugunu ve Almanya'da bekletildiğini söylediler. Özelliklerini ve rengini öğrenince almaya karar verdim :)

Geri
Üst Alt