Hangi Golf Alınmalı ? İkinci El Öneri :)

Hocam size tavsiyem, 1.2 TSİ comfortine düşük km manuel hatasız ya da az hatalı araç bakmanız, bu fiyata alacağınız diğer araçlar problem çıkarma olasılığı yüksek olacaktır

@Musaaksoy aynen öyle ben de 2. el araç alırken temiz hatasız, tercihen artık çıtır hasarlı sonra yolda bir şey olunca can sıkıyor, düşük km masraf çıkarma olasılığı düşük araç bakıyorum. 

bu tarz araçların da satarken hala km ve yaşı diğerlerine göre düşük kaldığı için avantajı oluyor.

misalen 2013 130 binde bir golfe 2 yıl bindiniz. 2 yıl sonra bu araç 9 yaşında ve minimum 170 bin bandında olacak. 

diğer alacağınız leon 2014-2015 60-70 binde olsa 2 yıl sonra bu araç 7 yaşında 100-110 binde olacak. 

e haliyle uzun vadede karını korumuş ve ikinci elde tercih avantajı olan bir aracınız olacak.

ha ben şunu da düşünüyorum hasarlı arabayı alırken düşük fiyata alıyosun satarken de aynı şekilde düşük fiyata satıyosun. ama bu sistem ne kadar çalışıyor tam olarak bilmiyorum.

@Yehanoha ikinci elde çıtır hasarlı candır. Dediğiniz gibi düşük alırsınız düşük satarsınız.
Hatasız boyasız araca sizde bi zarar gelse düşünün değer kaybını :(  

@oguzkaanvolkan Seat leonu'da bayide inceledim. Golfüde inceledim. Benim kendi şahsi fikrim bariz kalite farkı var. Golften şaşma derim. Tabi maddiyat ölçüsünde arada ufak mevlalar var ise golf derim. Bende kararsızdım golf aldım 14 aydır sürüyorum çok memnunum. Sadece hız sabitlemesi yok benim için önemli bir eksiklik fakat yapacak bir şey yok.  :)

@Rx7 en az bir parça boyalı ya da lokal boyalı, çizik boyalı olacak çok severim  :D  2 sefer hatasız boyasız araba aldım, trafikte dertsiz başa dert bir de ufak bi kazada dokunmada büyü bozuldu efekti geliyor o da hoş değil  :D

• Beğen
Tepkiler: Rx7
@Rx7 en az bir parça boyalı ya da lokal boyalı, çizik boyalı olacak çok severim  :D  2 sefer hatasız boyasız araba aldım, trafikte dertsiz başa dert bir de ufak bi kazada dokunmada büyü bozuldu efekti geliyor o da hoş değil  :D
@Rx7 valla sattigim golf kaput tavan haric boyaliydi. Boyle bir arabaya binmek istanbulda harika :)  ama uyguna alinmasi gerekiyor piyasaya gore. Asla orjinal araba istemem cunku vurdum cizdim dert edecek degilim veriyorum ustaya ertesi gun aliyorum :)  

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Dostlar bu araca ne denir ? Gti on arka tampon highline ekran var . Alirsam jant lastik ve far takimini degistiririm diyorum ? 

ilan no : 856536311

Bizim golfü hatasiz boyasız aldık, aldıktan 3 ay sonra babam sol arka kapıyı sürttü, lokal boyanacak yeri komple boyadı salaklar. Neyse dedik olur böyle vakalar 1.5 sene sonra babam otobüse sürttü sağ 2 kapı değişti sağ 2 çamurluk lokal boyandı. Şu an ön tampon harici bir şey eklemedik üstüne ama arka tamponu da boyatıcam valla suyu çıktı onun da sürtüp kaçmışlar :( Bi de alırken bizimkinin yanında limestone sağ tarafı boyalı bi araba vardı 5 bin lira daha ucuzdu, almışken hatasız olsun diye bunu aldık sonra sağ tarafını komple sürttük ahahshsjd :D

Dostlar bu araca ne denir ? Gti on arka tampon highline ekran var . Alirsam jant lastik ve far takimini degistiririm diyorum ? 

ilan no : 856536311
Aracın durumu nedir bilmiyorum ama şahıs al satçı. Galerici gözükmemek için şahıs üyelikleriyle sahibindenmiş gibi araç alıp satanlara şahsen ben pek yanaşmıyorum hocam.

Ve bu arada nereden hatırlıyorum ben bu soyadını derken şu gönderiyi buldum sonunda. Km düşürüp araç satıyorlarmış burada yazdığına göre. Adalet sistemimiz sağolsun adamlar rahatça halen araba satabiliyorlar. Yazık.

Facebook gönderisi: https://www.facebook.com/groups/753997071344797/?post_id=3048481985229616&__cft__[0]=AZX2xZMxe66HpyU-heC5iYlsNsti4s81-SqiIAVbUCg6FlheFdfR8ULUdILIHmCveQvQ940GW6qZZdhmxnOqesoKlnI9QbrRUewiC6xOfxTySoUsBiyTHHaBkO61e47ERy9lsux8S0jvUDIooTwYdaFk&__tn__=%2CO%2CP-R

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracın durumu nedir bilmiyorum ama şahıs al satçı. Galerici gözükmemek için şahıs üyelikleriyle sahibindenmiş gibi araç alıp satanlara şahsen ben pek yanaşmıyorum hocam.

Ve bu arada nereden hatırlıyorum ben bu soyadını derken şu gönderiyi buldum sonunda. Km düşürüp araç satıyorlarmış burada yazdığına göre. Adalet sistemimiz sağolsun adamlar rahatça halen araba satabiliyorlar. Yazık.

Facebook gönderisi: https://www.facebook.com/groups/753997071344797/?post_id=3048481985229616&__cft__[0]=AZX2xZMxe66HpyU-heC5iYlsNsti4s81-SqiIAVbUCg6FlheFdfR8ULUdILIHmCveQvQ940GW6qZZdhmxnOqesoKlnI9QbrRUewiC6xOfxTySoUsBiyTHHaBkO61e47ERy9lsux8S0jvUDIooTwYdaFk&__tn__=%2CO%2CP-R

Ekli dosyayı görüntüle 37225
Hocam varya sizi ayakta alkisliyorum. Nasil bir kralsiniz siz. Adamin ilanlarina simdi baktim 11 araci var satışta. İyiki acmisim bu konuyu foruma ogrenmis oldum. Cok tesekkur ediyorum .... birde su attigim gri golflere ne diyorsunuz ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam varya sizi ayakta alkisliyorum. Nasil bir kralsiniz siz. Adamin ilanlarina simdi baktim 11 araci var satışta. İyiki acmisim bu konuyu foruma ogrenmis oldum. Cok tesekkur ediyorum .... birde su attigim gri golflere ne diyorsunuz ? 
Estağfirullah hocam. Benim pek içime sinmiyor böyle çok oynanmış araçlar ama sizin tercihiniz farklı olabilir. Gerçekten kullanıcıdan ve al sat mağduru olup yıpranmamış yetkili servis bakımlı bir araç denk getirmek daha iyi olacaktır.

Merhaba hocam, attığınız ilanlar genelde yüksek km ve oynanmış araçlar. Bu bütçede olsam 1.2 TSI ve daha düşük km'li stok araçlara yönelirdim. Diğerlerinde kafam hiç rahat olmayacak çünkü.

Geri
Üst Alt