Ötv yükseldi

@ahmet306 hangi araç bu? 1.6 üzerinde değilse zam yok bu araçlara
Hocam siz olayi cok yanlis anlamissiniz. Matrahi 130bin tl uzeri olan 1.6 ve alti araclarda otv %80 oldu.

gorsel sifir tiguan highlinea ait, galerici bu araci muhtemelen 365e almisti, yaptigi kari goruyorsuniz degil mi??

Dün gece zamdan itibaren baktığımda 1.5 HİGLİNE GOLF 311. Bin küsür liraydı. Şuandaki durumda fiyatlar güncellenmektedir yazıyor. 

E1BE300E-9885-43C0-8070-2F82788682B7.png

Zam kaçınılmazdı zira insanlar akacak sıfır araç bulamıyor, devlet bunu görüyor. İnsanlar yine alacaklar. Türk milleti tarih boyunca hep gariban kalmıştır, şimdi de öyle. Kısa ve öz şekilde. Türk milleti garibandır. Ben dağın başında yaşıyorum, burada 2 yıl kalacağım ama 2 yıl sonra döndüğümde burada kazandığım tüm parayı biriktirmiş bile olsam sıfır araç alamıyorum. Kimse kalkıpta milli birlik beraberlik vs demesin ondan sonra. Bu yüzyılda araç ÖZEL TÜKETİM VASITASI değildir. Zorunluluktur ve bu halde bile bu kadar zor alabiliyorsak, C sınıfı ortalama otomobiller bile gözümüze çok lüks geliyorsa, yazık bana, yazık bize

Evet buradan yeni bir akımın fitilini ateşliyorum. ÖTV indirimi Aralık gibi bekleniyor. %80 olan ÖTV  %60 a düşecek. (Z haber TV)  . Boş verin ne işiniz var arabayla falan. Zaten milletin öyle bir derdi de yok .

@kralmali Benim motor da 1598cc yazıyor sanırım 1600 alti oluyor aracım comfort dizel golf 7 aracın fiyatı düştü mü arttı mi şimdi anlamadım? 

@kralmali hocam 70-120k arası fiyat değişimi eksi yönde fiyat azalıyor yanı aracımın oto matrah bedelini nasıl öğrenebilirim acaba?

Baklava kırmızı cizgimiz onu iptal edemeyiz

Teklif dahi edilemez

Anayasa maddesi gibi

Golf 8 130 bin ve üzeri olacağından yüzde 80 ötv ile gelecek arkadaşlar hepimize hayırlı olsun

Geri
Üst Alt