Balistique's mk7 GTI

Çalışmalar devam ediyor.

Ultraleggera lar geldi. Stock austin ile kilo farkı korkutucu :)

IMG_20160208_201924.jpg

R led stoplar, akrapovic uclar ve birkaç sticker çalışması...

IMG_20160310_021052.jpg

IMG_20160310_021810.jpg

IMG_20160310_021447.jpg

Maxton design ın gti ve R için ürettiği spoiler ekini aldım ve piano black boyattım ama henüz takmaya vaktim olmadı. Varolan bir resim şudur ( siyahta daha iyi durucak gibi )

IMG_20160310_023455.jpg

Şimdilik bu şekildeyiz. Hafta içi discover pro takılacak nisan ortasında da yaylar geliyor. Şimdilik budur :)

IMG_20160310_020524.jpg

Merhaba. Araçta "Performance Pack" mevcut mu?

Performans paketinde büyük frenler ve kilitli diferansiyel geldiği için  epey fark var deniyordu.

@Balistique Maşallah 

Araç revo landı mı ?

R ın mavisinden çok Siyahını beğeniyorum ama Adana da siyah kabus gibi.Haliyle 2. Favorim beyaz...GTİ ya da en çok siyah yakışıyor diye düşünüyorum.

@Balistique Maşallah 

Araç revo landı mı ?

R ın mavisinden çok Siyahını beğeniyorum ama Adana da siyah kabus gibi.Haliyle 2. Favorim beyaz...GTİ ya da en çok siyah yakışıyor diye düşünüyorum.
Hayır, logo sadece görsel amaçlı. Revo yaptırmaya gerek duymadım bu güç bu setupta yeterli. Nasipse R yada S3 e geçiş yapma niyetim var. İnşallah Tune  işine bu araçlarda giricem.

Hayır, logo sadece görsel amaçlı. Revo yaptırmaya gerek duymadım bu güç bu setupta yeterli. Nasipse R yada S3 e geçiş yapma niyetim var. İnşallah Tune  işine bu araçlarda giricem.
Hadi hayırlısı...Foruma artık pek fazla giremiyorum.Tesadüf denk geldi mesaj...

Hadi hayırlısı...Foruma artık pek fazla giremiyorum.Tesadüf denk geldi mesaj...
Eyvallah. Sizde aracı satıyormuşsunuz. Hem ilanı gördüm hemde forumda denk geldim. Sizin içinde hayırlısı, daha iyileri nasip olur İnşallah.

Eyvallah. Sizde aracı satıyormuşsunuz. Hem ilanı gördüm hemde forumda denk geldim. Sizin içinde hayırlısı, daha iyileri nasip olur İnşallah.
Yaşlandım herhalde artık R ı bile performansız araçmış gibi kullanıyorum.Gidecek yol yok delik deşik her yer,ancak sabaha karşı otobana çıkacamda gazlayacam .

Artık kesin gibi bir şey oldu,temmuz ortalarına kadar kesin satmış olmam lazım,maddi durum zorluyor...Çok şükür ki bu lezzeti de tattım.Allah hepinizin gönlüne göre versin...

Son Hallerimiz...

2a7ixhs.jpg
nclc0p.jpg
axy4x2.jpg

@Balistique

Hey masallah hocam sarma oluyormu ilk kalkislarda birde stage 1 mi suan arac kac bg?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Balistique

Hey masallah hocam sarma oluyormu ilk kalkislarda birde stage 1 mi suan arac kac bg?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@yusuf Teşekkürler. 

200hp üzeri önden çeker tüm araçlarda patinaj olur. Pek çok kriter var. Yol, lastik vs. bağlı olarak az yada çok olur. Aracı tanıdıkça limitlerini bildikçe ona göre kullanırsanız çok problem olmuyor ama bir 4 çeker değil tabiki.

Maşallah mermi gibi :)

Son fotoğraflardaki hali efsane olmuş, maşallah :)

Çamurluklarda işlem mi var? İlk fotoğrafta çamurluklar bir hayli şişkin çıkmış.

Siyah jantları çok nadir beğenirim ama bunda efsane olmuş gerçekten.

Sağolun arkadaşlar, daha iyileri sizlerin olsun. Çamurluklarda işlem yok tabiki :)  Jantlar 8 ofset et35 olduğu için tam çamurluk bitimine hizalı duruyor o yüzden çamurluklar şişkinmiş havası veriyor, göz yanılması :)

Geri
Üst Alt