Balistique's mk7 GTI

erkanwrc dedi:
Hayırlı olsun eski act de sanat harikasıydı baya emek vardı ama gti daha iyi olmuş zaten aşağı yukarı aynı paralara geldi :) Gti ın orjinal egzozları satmayı düşünüyormusunuz

Sent from my iPhone using Tapatalk
Eyw kardeşim, çok emek vardı araçta ama en önemli yerin eksikliği ağır bastı. Orjinal egzozları satmam, o hatayı bir kere yaptım :)
Bakalım neler çıkacak bu forumda da olmanız güzel oldu zaten en iyisi burası :) o değil gitti canım spoiler :) yazılımlarla birlikte git performans serisinin frenleride fena olmaz hani

Diğer forumlardada çok emek harcadık. Golf ile iligili bilgimizi, tecrübelerimizi paylaştık ama forum yönetimlerinde forumdaki insanların ortak buluşma noktasını görememe gibi bir sorun var. Burda inşallah böyle olmaz, zaten yöneticileri az çok webden tanıyorum. Hem bilgili hemde farklı bakış açısına sahip insanlar. İnşallah hep beraber güzel bir ortam yakalarız. Seatçılara bu konuda çok özeniyorum.

Spoiler gitti, marşpiyeller gitti, subwoofer , remus egzoz , difüzör hatta rotaryler ve vwracing yaylarda gitti ama hepsinin parasını çıkardım araçla birlikte çok şükür :)

Hoşgeldin  Aramıza. Burada olman hem sizin hemde forum için bir kazanç olacaktır.  Aracınız Tekrardan Hayırlı olsun. GTİ candır ☺

One Life Live it.!!!

Balistique dedi:
Hayırlı olsun eski act de sanat harikasıydı baya emek vardı ama gti daha iyi olmuş zaten aşağı yukarı aynı paralara geldi :) Gti ın orjinal egzozları satmayı düşünüyormusunuz

Eyw kardeşim, çok emek vardı araçta ama en önemli yerin eksikliği ağır bastı. Orjinal egzozları satmam, o hatayı bir kere yaptım :)
Bakalım neler çıkacak bu forumda da olmanız güzel oldu zaten en iyisi burası :) o değil gitti canım spoiler :) yazılımlarla birlikte git performans serisinin frenleride fena olmaz hani

Diğer forumlardada çok emek harcadık. Golf ile iligili bilgimizi, tecrübelerimizi paylaştık ama forum yönetimlerinde forumdaki insanların ortak buluşma noktasını görememe gibi bir sorun var. Burda inşallah böyle olmaz, zaten yöneticileri az çok webden tanıyorum. Hem bilgili hemde farklı bakış açısına sahip insanlar. İnşallah hep beraber güzel bir ortam yakalarız. Seatçılara bu konuda çok özeniyorum.

Spoiler gitti, marşpiyeller gitti, subwoofer , remus egzoz , difüzör hatta rotaryler ve vwracing yaylarda gitti ama hepsinin parasını çıkardım araçla birlikte çok şükür :)
Sağolsunlar yönetici arkadaşlar çok kültürlü ve fedakar şimdiye kadar bir tek atışmaya bile rastlamadım burada seviye çok güzel :) hayırlısı olsun 2.0 tsi orjinal gti herşeye değer :)

İlk elemanlarımız geldi, havaların biraz düzelmesiyle montaj ve fotolar gelicek inşallah.

qPdLRD.jpg

MLV7WQ.jpg

XLMAJR.jpg

Balistique dedi:
İlk elemanlarımız geldi, havaların biraz düzelmesiyle montaj ve fotolar gelicek inşallah.

qPdLRD.jpg

MLV7WQ.jpg

XLMAJR.jpg
hocam bunlar sadece egzoz ucu mu?

fonksiyonu var mı?

Balistique dedi:
@Balistique

Hoş geldiniz,aracınız hayırlı olsun...
Teşekkürler. Sizin arcınız hakkında yorum yapmıyorum. R ı yorumlamak bize düşmez :)
Estağfurullah,içinizden geldiği gibi... :)

Aracınıza maşallah,özellikle renk... :'(

Ayrıca forumumuzdaki tek GTI sahibisiniz,tecrübeleriniz ve paylaşımlarınız hepimiz için kıymetlidir,yıllar öncesinde hep eksikliğini hissettiğim bir durumdu bu,keşke uslubu düzgün bir forum olsa,keşke GTI ve R kullanıcıları olsa,soru sorabilsek çekinmeden diye düşünürdüm.Kullanıcı tecrübesi ve yorumu bir çok tutkun için çok önemli....

İstanbul da mısınız bilmiyorum ama revo stage 1 ve filtre ile bile arabanız keyfinize keyif katacaktır...

Umut dedi:
@Balistique

Teşekkürler. Sizin arcınız hakkında yorum yapmıyorum. R ı yorumlamak bize düşmez :)

Ayrıca forumumuzdaki tek GTI sahibisiniz,tecrübeleriniz ve paylaşımlarınız hepimiz için kıymetlidir,yıllar öncesinde hep eksikliğini hissettiğim bir durumdu bu,keşke uslubu düzgün bir forum olsa,keşke GTI ve R kullanıcıları olsa,soru sorabilsek çekinmeden diye düşünürdüm.Kullanıcı tecrübesi ve yorumu bir çok tutkun için çok önemli....

İstanbul da mısınız bilmiyorum ama revo stage 1 ve filtre ile bile arabanız keyfinize keyif katacaktır...
Umut abi spor egzoz konusunda bir fotoğraf paylaşmıştım hatırlarsın belki ama tekrar paylaşayım. Mesut hocam GTI almadan önce aşağıdaki aracın sahibiydi. Yani bu işin tam merkezinde yaşıyor :)

c66dd6f4e2e493f831c2f0c03d30eee5.jpg

Umut dedi:
@Balistique

İnşallah, bende burdaki forum ortamından çok umutluyum. 1.4 tsi ile çok uğraştım ama benim beklentilerimi karşılamadı. Aslında bende herkes gibi R fanatiğiyim ama geçiş sürecimi biraz renklendirmek istedim. Muhtemelen 1-2 seneye R sahibi olucam Allah nasip ederse. Şu anda GTI ı ve 2.0 tsi tanıma aşamasındayım. Catback sistemim şimdiden hazır. Revo stage 1 ve CAI ilk planlarım arasındaydı fakat İstanbulda 220 hp nin bile hakkını veremiyoruz malesef. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olucak. Şu anda ilk etapta OZ ultraleggerra var.

@Balistique

2011 model Leon cupram revo stage 2 plus tı ve Powershopta yaptık gayet profesyonel adamlar.

300hp gibi bir güç vardı ama ön çeker araç için fazla bir güçtü.

Islak zeminde araç iptal.

Golf R bu konuda kiyaslanmayacak kadar üstün 4 çeker farkı şehir içinde kral.

Geri
Üst Alt