Balistique's mk7 GTI

Balistique

Katılımcı Üye

İsim
Mesut
Golf 7 act den sonra next level dedim :) Egzozla işe başladık yakın zamanda farklı çalışmalar olucak, buradan paylaşıcam İnşallah...

Golf 7 GTI

Derin Siyah

DCC

Keyless

Sunroof

Deri - Alcantra koltuk

Videolar - Resimler

Şimdilik esen kalın 
;)

https://sendvid.com/xopalhhc

https://sendvid.com/n1unjp5m

https://sendvid.com/07360ptv

4blXW7.jpg

O7MmNn.jpg

zr49LR.jpg

GozaNb.jpg

Abi hayırlı olsun aracınız öncelikle. Müsadenizle bir kaç soru sormak istiyorum egzoz olarak nasıl bir sistem bu yaptırdığınız catback'mi yoksa turboback'mi ? Ve sanırım yazılım yapılabiliyor soft setup günlükte kullanacaksınız sanırım veriler nedir paylaşırsanız sevinirim ve fren sistemi sizce yeterli mi yoksa uzun süre gazladıktan sonra fren hissi nasıl biraz uzun oldu ama kusura bakmayın gti benim için büyük efsanedir şimdiden teşekkürler :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Balistique

Mesut hocam forumumuza hoşgeldiniz. Golftürkiye'de takipçinizdim.

Golf 150 ACT'yi sattınız galiba? O zamanlar size R ya da GTI alın diyorlardı demek sonunda GTI aldınız. Hayırlı olsun :)

Balistique dedi:
Golf 7 act den sonra next level dedim :) Egzozla işe başladık yakın zamanda farklı çalışmalar olucak, buradan paylaşıcam İnşallah...

Golf 7 GTI

Derin Siyah

DCC

Keyless

Sunroof

Deri - Alcantra koltuk

Videolar - Resimler

Şimdilik esen kalın 
;)

Değerli Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

Sizin aracınızı bir süre profil fotoğrafı olarak belirleyecek kadar beğenmiştim.

Grubumuzda ilk GTI sahibi olarak da bir ilksiniz..

Merakla bekliyorum aracın geçireceği evrimi..

Hayırlı olsun eski act de sanat harikasıydı baya emek vardı ama gti daha iyi olmuş zaten aşağı yukarı aynı paralara geldi :) Gti ın orjinal egzozları satmayı düşünüyormusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
MSE dedi:
@Balistique

Mesut hocam forumumuza hoşgeldiniz. Golftürkiye'de takipçinizdim.

Golf 150 ACT'yi sattınız galiba? O zamanlar size R ya da GTI alın diyorlardı demek sonunda GTI aldınız. Hayırlı olsun :)
Saol kardeşim. Zaten act ve parçaları satınca GTI parasını çıkarmış oldum. 1.4 motor vakit kaybıydı benim için :)

Gökhan Bilgin dedi:
Abi hayırlı olsun aracınız öncelikle. Müsadenizle bir kaç soru sormak istiyorum egzoz olarak nasıl bir sistem bu yaptırdığınız catback'mi yoksa turboback'mi ? Ve sanırım yazılım yapılabiliyor soft setup günlükte kullanacaksınız sanırım veriler nedir paylaşırsanız sevinirim ve fren sistemi sizce yeterli mi yoksa uzun süre gazladıktan sonra fren hissi nasıl biraz uzun oldu ama kusura bakmayın gti benim için büyük efsanedir şimdiden teşekkürler :)

Teşekkür ederim. Remus catback egzoz var araçta. Downpipe a girmeyi düşünmüyorum, şuanki ses zaten tatminkar araç günlük olarakta kullanılıyor. Açıkcası aracı aldığım günün ertesi gün kar yağdı, sonrasında bakıma girdi. İnan adam akıllı zorlayamadım aracı. Geçen gece avrupadan anadoluya geçerken biraz zorladım ve açıkcası frenlerde bir sorun görmedim henüz. Baharda araca Revo stage 1 ve injen cai uygulaması yapıp bırakıcam ondan sonrası görsele yönelik çalışmalar. Revo ile 280-300 hp arası güç alıyor ve önden çeker bir araç için yüksek ve yeterli değerler. Aracı 10.000 de aldım alır almaz ön 2 lastiği değiştirdim ve patinaj problemi yaşamadım.

erkanwrc dedi:
Hayırlı olsun eski act de sanat harikasıydı baya emek vardı ama gti daha iyi olmuş zaten aşağı yukarı aynı paralara geldi :) Gti ın orjinal egzozları satmayı düşünüyormusunuz

Eyw kardeşim, çok emek vardı araçta ama en önemli yerin eksikliği ağır bastı. Orjinal egzozları satmam, o hatayı bir kere yaptım :)

Balistique dedi:

Eyw kardeşim, çok emek vardı araçta ama en önemli yerin eksikliği ağır bastı. Orjinal egzozları satmam, o hatayı bir kere yaptım :)
Bakalım neler çıkacak bu forumda da olmanız güzel oldu zaten en iyisi burası :) o değil gitti canım spoiler :) yazılımlarla birlikte git performans serisinin frenleride fena olmaz hani

silvershadow dedi:

Golf 7 GTI

Derin Siyah

DCC

Keyless

Sunroof

Deri - Alcantra koltuk

Videolar - Resimler

Şimdilik esen kalın 
;)

Değerli Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

Sizin aracınızı bir süre profil fotoğrafı olarak belirleyecek kadar beğenmiştim.

Grubumuzda ilk GTI sahibi olarak da bir ilksiniz..

Merakla bekliyorum aracın geçireceği evrimi..

Teşekkür ederim. Hoşbuldum. Herkes almak istiyor ama işte ülkemizdeki durumlar malum. Hiçbirşey teşvik edici değil bu nedenle haklı olarak herkes iyi düşünüyor yoksa baz tdi highline olmayan highline bile 100bin tl 
:)

Araçta yukarıda belirttiğim motor aksiyonları haricinde OZ ultraleggerra HLT matt black jant / Akrapovic egzoz ucları ve logo iptalleri yapıcam ilk etapta. Bu arada bir klasik olarak GTI ledleri R led ile değiştirdim ve pleksi plakalık taktım.

12753d1414319047t-official-mk7-wheel-thread-image-jpg

15361311235_cc4d7182bc_b.jpg

VW-Volkswagen-Golf-GTI-MK7-7-VII-Car-Wing-Side-Badge-Emblem-MK4-MK5-MK6-MK3.jpg

Geri
Üst Alt