DIJON İLAN I HAKKINDA FIKRINIZ

Ustadim her şeyin bir ilki vardır

Belki uzmanı olacaksın

Simdiden tesekkur ederim ilgin için

Baklava ismarlarim kartalin arkasinda satilanlardan
Hahahah kartalın arkasında satılanların yağı şekeri falan mideyi bozuyor hocam :)  kurtarmaz o hahahaha :)  

Forum ilk tercihim olurdu kesinlikle ama az cizikli 2019 uretim lastikli 3.000 tl olsa coktan almistim

Sari site ilanlarinda her yazilana guvenmedigim icin tuningci hakkinda alışveriş yapan oldu mu merak etmiştim
Hocam şöyle söyliyim, 100TL ye replika bile verseler şahsi tercih olarak yinede alıp aracıma takmam. Araçta bizi yola bağlayan en önemli şey lastik ve jant. Jantlarda kaynak, çatlak, merdiven altı diye tabir edilen üretimleri tespit edemeyeceğim üzere ben kesinlikle güvenilir bir satıcıyı tercih ederim :)

Yok mu Bülent Hocanın bu sevdasını bitirecek güvenilir bir Dijon satıcısı :)  3000₺ ye alacak bakın varsa tanıdıktan olsun :)  

Neredesiniz eyy highline’ı olanlar :)  

Artık bi durban, pretoria ..vb. Zamanı gelmedi mi? Çıkaralım dijonları :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Sharks28 hocam gerekli kontroller yapıldıktan sonra pek bir teferruat kalmıyor bence :) lastikçide kontrol edilip onay alındıktan sonra hayırlı olsun demek düşer bence
Eğer tanıdık bildik bir yer var ise dediğiniz tabikide olur. Fakat benim bu konularda çevremde tecrübeli ve tanıdık kimse olmadığı için ve böyle bir ürünü alıp kontrol ettirebileceğim bir vaktim de olmadığı için ben bu konuya tamamen imkan meselesi olarak bakıyorum. Paran varsa gider orjinali alır takarsın, yoksa tıpış tıpış kendi ürününle gezersin :)  

Ustadim her şeyin bir ilki vardır

Belki uzmanı olacaksın

Simdiden tesekkur ederim ilgin için

Baklava ismarlarim kartalin arkasinda satilanlardan
Bülent hocam, senin nick = baklava= dijon hevesi idi...al kurtul , hem bizde kurtulalım...(1er lira bile toplayalım teklifim vardı hatırlarsan)

kartal üstü falan derken listeye eklediklerine ucuz yol gösterme öyle  :/

@HONEY oldukça temiz duruyor, kendi jant lastik takımımı nerdeyse bu rakama satmıştım forumdan bir arkadaşa, nerdeyse benim bile alasım geldi🤣🤣

@Sharks28  hocam bu forum bu yüzden var siz yeter ki almaya niyetlenin burada abilik yapan da olur kardeşlik yapan da @HONEY abim bi yazdı herkes ilgileniyor fark ettiysen forumun güzelliği burada işte :)
@GodThread hocam, dediğine katılıyorum. Buradaki herkes sağ olsun bilgi ve tecrübe paylaşımı konusunda elinden geleni yapıyor, bende merakımdan dolayı elimden geldiğince paylaşım yapıp forumu takip ediyorum :)  

Bülent hocam, senin nick = baklava= dijon hevesi idi...al kurtul , hem bizde kurtulalım...(1er lira bile toplayalım teklifim vardı hatırlarsan)

kartal üstü falan derken listeye eklediklerine ucuz yol gösterme öyle [emoji32]
Ustadim kartal arkasi sadece@muhammedakgunes için geçerli çünkü o cezalı beni masrafa soktu

Tesekkur ederim para toplama teklifin için ama olay o değil jant için çok para vermek istemiyorum
4000 tl vermem bir dijon için

Kırmızı cizgim 3500 tl dijon da ciziksiz ve yeni lastik olursa

Herkesi kurtaracam dijon olayi kapanacak

Konuya kaç defa baklava yazılmış ona bakmaya girdim :)  sonunda baklava var gibi, hadi hayırlısı 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt