NİHAYETİNDE

arfkync

Katılımcı Üye

İsim
aRif
Sevgili dostlar golf 5-ve golf 6'dan sonra 3. nesil olan golf 7 1.6 tdı dsg beyaz extra donanımsız  s=s17 aracımı bugün vw erel den.. hayırlısıyla teslim aldım.Rabbim olmayan arkadaşlara en güzellerini,olanlara da en güzel şekilde binmeyi nasip etsin..hazır araç olduğundan.ve indirimlerden faydalanmak babına extra donanım ekletmek nasip olmadı.2015/51.hafta üretimi trafiğe 2016 çıkışlı oldu.

izlenimlerim fazla kullanmadım..artı ve eksilerini tam olarak ilerleyen zamanda paylaşacağım inş.ama genel olarak hoş dizl sesine biraz geç alışacağım gibi  :D ama dsg süper.diyebilirim

zaman içinde vag com.gizli özellik açma konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlarım olursa minnettar olurum.

herkese hayırlı forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@arfkync

Hayırlı uğurlu olsun hocam kazasız belasız kullanın İnşallah, 2015 51. hafta iyiymiş :D 2016 ların gelmesine az kaldı herhalde :)

Hayırlı olsun hocam renkli ekranınız varya hocam onu donanımdan saymıyormusunuz :D

Hayirli olsun Allah tekerine tas degdirmesin. Kazasiz belasiz gunlerde kullanin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güzel günlerde kullanın hocam..  :'(

KabileReisi dedi:
Hayırlı olsun hocam renkli ekranınız varya hocam onu donanımdan saymıyormusunuz :D
bütün dostlara iyi dileklerinden ötürü ayrı ayrı teşekkür ederim..tabi hocam 6.5 inç de katmak lazım değil mi  :mad: birde orjinal paspas ve bagaj havuzunuda  s=s17

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araba highline daha ne donanım olsun :) Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.

berreday dedi:
@KabileReisi

2015 Highline da standart hocam o
Ne yalan söyliyim aracın Highline olduğunu pc den bakınca farkettim :(

@arfkync  hocam golf 7 1.6 tdı dsg beyaz extra donanımsız deyince direk aklıma comfortline geldi :)

ayrıca bi xenonlar var led stoplar falan :D   daha ne olsun  s=s17

Kusura bakmayın :(

Kazasız, belasız,cezasız iyi günlerde kullanın inşallah.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@arfkync

hocam hayırlı olsun.

bisey rica edeyim, mirrorlink ya da appconnect var mi araçta?

Bu arac da 11 km de. Cogu arac 11km de geliyor galiba. Benim kirmiziyi da 11km de teslim aldim.

Hayirli olsun. Guzel gunlerde kullanin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde kullanın inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt