NİHAYETİNDE

@xMaganda

doğrudur hocam araç konusunda hatta sıfır alma konusunda bile deneyimli olmama rağmen heyecanda aracı kullanmayı bile unuttum ;) hayırlısıyla darısı tüm dostların başına :)

@maniax hocam baktım bugün biraz kurcaladım ama yok mirrorlink..

Benimki 8 km de geldi fark neki arasında

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maniax dedi:
@ansolak hocam size appconnecti getiren bir opsiyonunuz falan mı acaba? üretim tarihiyle alakası yok sanırım bu işin.
Hocam yabanci forumlari baya bir okudum. Ozellikle ingiliz ve İskoç forumlarini. 125 pound gibi bir fiyata actirip guzel güzel kullanmislar menusunde olanlar. Menusunde olmayanlar icin servis mirrorlink acalim demis. Iskocyada app-connect icin bir opsiyon almaniz gerekiyor composition media da. Discoverlarda hem sisteme dahil hem acik geliyor app-connect. Portekizde iscilik dahil 213 euro ya aciyorlarmis.

Benim siparisimde extra ekletmedim.

ST arkadasin comfortline araci da geldi daha yeni icinde 6.5 opsiyonu ve connectivity pack vardi. Söylediğine gore onunkide app-connect li gelmis.

ansolak dedi:
@ansolak hocam size appconnecti getiren bir opsiyonunuz falan mı acaba? üretim tarihiyle alakası yok sanırım bu işin.
Hocam yabanci forumlari baya bir okudum. Ozellikle ingiliz ve İskoç forumlarini. 125 pound gibi bir fiyata actirip guzel güzel kullanmislar menusunde olanlar. Menusunde olmayanlar icin servis mirrorlink acalim demis. Iskocyada app-connect icin bir opsiyon almaniz gerekiyor composition media da. Discoverlarda hem sisteme dahil hem acik geliyor app-connect. Portekizde iscilik dahil 213 euro ya aciyorlarmis.

Benim siparisimde extra ekletmedim.

ST arkadasin comfortline araci da geldi daha yeni icinde 6.5 opsiyonu ve connectivity pack vardi. Söylediğine gore onunkide app-connect li gelmis.

bu konuyla ilgili servisi sıkıştırmayı düşünüyorum. sonuçta hepimize mib 2 geldi ama bazı özellikler bazılarımızda yok. sonuçta kimsenin ekstra bir cabası olmadı. olmayanlar icin mantıklı bir açıklama yapmazlarsa bu bildiginiz haktan mahrum bırakmadır bence.

tabi olayı yazılımla halledebileceklerse

Suan Golf araclardaki sistem icin Almanya ile bir mail trafigi varmis.

App-connect in açılımı satisi vs. Icin. Nasil bir yol izlenecegi icin buyuk ihtimal.  Gecen cuma anahtarliklarimi almaya gittigimde , bu konu hakkinda ayrintili bilgiyi carsamba verebiliriz dediler en erken.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam hayırlı olsun aracınız. Güzel günlerde Kazasiz belasız binin.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arfkync dedi:
Sevgili dostlar golf 5-ve golf 6'dan sonra 3. nesil olan golf 7 1.6 tdı dsg beyaz extra donanımsız  s=s17 aracımı bugün vw erel den.. hayırlısıyla teslim aldım.Rabbim olmayan arkadaşlara en güzellerini,olanlara da en güzel şekilde binmeyi nasip etsin..hazır araç olduğundan.ve indirimlerden faydalanmak babına extra donanım ekletmek nasip olmadı.2015/51.hafta üretimi trafiğe 2016 çıkışlı oldu.

izlenimlerim fazla kullanmadım..artı ve eksilerini tam olarak ilerleyen zamanda paylaşacağım inş.ama genel olarak hoş dizl sesine biraz geç alışacağım gibi  :D ama dsg süper.diyebilirim

zaman içinde vag com.gizli özellik açma konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlarım olursa minnettar olurum.

herkese hayırlı forumlar dilerim.

hayırlı olsun hocam , kazasız belasız binersiniz inşallah, fiyat kaç oldu, indirim oranı vs.

@golfdas teşekkür ederim hocam aslında iki araç vardı..biri bu biride aynısının sunroof ve geri görüş kameralı olanı diğerine son olarak 94000 tl..dende buna da 91000 tl çok arada kaldım ama kasko sigorta boya koruma paspas vs derken sunrooflu olanda baya bir zorlanacaktık bizde bunu tercih ettik hayırlısı bu olmuş demek ki sizlere daha güzelleri nasip olur inşallah..

DrMobile dedi:
@arfkync

Benimde plakam 34 KP ... ile başlıyor , benimki de beyaz :)

Hoşgeldiniz
oo çok iyiymiş hocam ikamet pendik mi sizinde ? hem araçdaş hem plakadaş olduk  s=s17

Geri
Üst Alt