NİHAYETİNDE

Hayırlı olsun Hocam. Kazasız belasız inşallah.

Hayırlı ugurlu olsun, guzel gunlerde kullanin insaallah

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maniax dedi:
@arfkync

hocam hayırlı olsun.

bisey rica edeyim, mirrorlink ya da appconnect var mi araçta?
hocam daha kontrol etmedemedim sadece bayiden eve kadar kullandım.kurcalamam lazım yada siz nasıl bakılabilineceğini söylerseniz yarın kontrol eder bilgi veririm

@arfkync

ana ekranda sağ tarafta menü tuşuna basın. çıkan logolarda sağa sola giderek bakın. belli olur zaten.

Hayırlı olsun hocam. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Fotoğraflara bakarken heyecanlandım özellikle direksiyon başında olana. Darısı benim gibi bekleyenlerin başına. :)

Masallah hayirli olsun :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arfkync dedi:
Sevgili dostlar golf 5-ve golf 6'dan sonra 3. nesil olan golf 7 1.6 tdı dsg beyaz extra donanımsız  s=s17 aracımı bugün vw erel den.. hayırlısıyla teslim aldım.Rabbim olmayan arkadaşlara en güzellerini,olanlara da en güzel şekilde binmeyi nasip etsin..hazır araç olduğundan.ve indirimlerden faydalanmak babına extra donanım ekletmek nasip olmadı.2015/51.hafta üretimi trafiğe 2016 çıkışlı oldu.

izlenimlerim fazla kullanmadım..artı ve eksilerini tam olarak ilerleyen zamanda paylaşacağım inş.ama genel olarak hoş dizl sesine biraz geç alışacağım gibi  :D ama dsg süper.diyebilirim

zaman içinde vag com.gizli özellik açma konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlarım olursa minnettar olurum.

herkese hayırlı forumlar dilerim.

Değerli Hocam;

Hayırlı uğurlu olsun.

Emin olun pek çok kişinin hayallerindeki kombinasyondur; TDI, DSG, Highline.

"extra donanımsız" derken sanırım tevazu gösteriyor olmalısınız ya da içinizde uhde kalan donanımlar oldu sanırım.

Sevdiklerinizle birlikte keyifle kullanmanızı ve birlikte güle güle eskitmenizi dilerim.

Maşallah

ansolak dedi:
Bu arac da 11 km de. Cogu arac 11km de geliyor galiba. Benim kirmiziyi da 11km de teslim aldim.
Ben aracı teslim aldığımda 2 km'deydi.

@arfkync

Hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Keyfini çıkartın  :'(

hayırlı olsun , güle güle kullanın.

@arfkync

Hayırlı olsun hocam. 2 adet kablo siparişi verdim. Kablolar gelince gizli özellik bırakmayacağım :)

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

Yorumlarınızı ayrıca bekliyoruz

@silvershadow

hocam çok teşekkür ederim..malum nasip işi bu araç nasip oldu..gönül herşey olsun içinde ister ama.sipariş etmiş olsak geri kamera ergo koltuk ekletmek isterdim.belki de panoramik açılır tavanda ama o zaman da limit çok yükselmiş olacaktı çünkü çok zorladık..hayal deki değil elde olan her zaman iyidir ;)

@jajaja

tşk ederim sayın hocam sağolun biraz zamana ihtiyaç olucak ama uzun uzun anlatır paylaşırız inş.

@yusuf

sağolun hocam inşallah gelir koblolar..bu gidişle vw nin bile bilmediği özellikleri açarız diye düşünüyorum  :( '

Geri
Üst Alt