@fcsrn

@yusuf

eren hocam hic cırpınma ya sağlık olsun titan mitan sarmıyor golf harika gidiyor hem bizi hıghlıne modelimizin farı oynuyor son noktamız bu olur umarım s=alsaa

Highlineda ki farlar direksiyon hareketine göre viraj içini aydınlatıyor mu? 
Sadece otomatik yukseklik ayarı var diye biliyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Focus HB bu kadar az mı satılıyor, şaşırdım doğrusu 

@Victor Hugo kaynak rica edebilir miyiz hocam ?

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

Merhaba arkadaslar aranızda yeni sayılırım 2 tane golf 6 eskittikten sonra gecen sene verdiğim 7 siparisimi maddi konulardan dolayı alamayıp bayide hazır olan bir polo almak durumunda kaldım geçiçi. Simdi ise tekrar golfe yaklastım ancak bu makyaj konusuyla hepiniz gibi kafam çok bulandı gecem gündüzüm golf 7 facelift oldu:)

Elimde olan bilgileri sizinle paylaşmak isterim belki doğrudur. Almanya da bir tanıdıgım var vw ile alakalı is yapan golf 8 in 2018 sonunda çıkmasının planlandığını soyledi. Bu sene içerisinde facelift mart ayında olacakmıs ancak yasanan maddi sıkıntılardan dolayı yetistirememisler ancak yıl sonuna kadar kesin olacakmıs.

Diğer yandan doğus oto maslakta ki satıs temsilcimin kafasını çok ütüleyip en son bir pazarda yanına gidip gene noldu makyaj?? yoksa simdi siparis veriyim mi? diye sorunca:) en sonunda dediki sen bu arabayı simdi alma bu kadar kafana takıyosan çünkü üzülürsün zaten istediğin araba 2 ayda gelicek yıl sonuna kalıcak 4 ay yani toplamda 6 ay bekle, makyajlıyı al, en gec yıl sonunda bu araba burda merak etme dedi, daha erken bir haber alırsanda beni ara hemen siparis olarak acılmasa bile ilk geliceklerden sana ayıralım dedi.

Bildiklerim bu kadar simdilik umarım yardımcı olur hepimize:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
makyaj olayı Rline paketi ile kapandı diye biliyorum ben.

Zaten süresinin sonuna yaklaşan bir kasa MK7, buna makyaj yapıp gereksiz bir atılıma gireceğini sanmıyorum VWnin kaldı ki golfler hiç bir zaman makyaj operasyonuna girmedi ortalama 4.5 - 5 yılda bir kasa değişiyor.2017 temmuzda üretilmeye başlanıp son ceyrekte yollarda MK8 görürüz diye şahsen tahmin ediyorum. 

Ayrıca bir makyaj olacaksa 2017 şasi yılı üretimleri ikinci yarıda yani 15 gün sonra başlayacak mutlaka bir açıklama tanıtım olurdu.

@umermer

Değerli Hocam 

Makyaj konusunda hepimiz benzer heyecanları duyduk ama sonunda R line dan ibaret olduğunu anladık. Bana kalırsa önümüzdeki yıl sonuna kadar konu kapandı...

@silvershadow

Degerli Hocam,

Peki soyle bi sorum olucak yaklasik 3 ay evvel rline siparis olarak alinmis bir tdi gordum. Diger yandan r line almanyada alinabilen bir secenek degil miydi uzun zamandir? Eger oyleyse orda neden ayni facelift konusu geciyor?  Bunlari merak ediyorum sadece, daha once yazilmis bilgiler olabilir yeni katildigim icin gormemis olabilirim simdiden kusura bakmayin?

-Arkadaslr ben Agustos-Eylul gibi tanitilmasini bekliyorim makyajli golfun.2018 sonlari falan cook uzun bir sure,2012 yilindan beri(4yil)piyasada olan bir arabayi o kadar tutmazlar

-A3 ile ayni zamanda cikti Golf ve A3'un makyajlisi tanitildi 2 hafta once falan.Golfunde eli kulagindadir diyorum ben.

-Golf hicbir zaman makyajlanmadi demek yanlis,Golf6; golf5in agir makyajlisidir zaten(ayni sasi-ayni elektrik aksami-ayni yuruyen...vs)

-Fakat ayni sasi,ayni yuruyen teoride ama hepsinde guncellestirmeler ve iyilestirmelee vardi.Makyajli Golf7dede bunlar olucaktir.

-Sure zarfina gelirsektr Mesela golf6 2009-2012 sadece 3 yil satista kaldi,Golf7 4. Yilinda ve artik makyaja cidden ihtiyaci var.Makyajdan 3 yil sonrada kasa degistirir diye dusunuyorum

-Hatta size soyle bir animi anlatiyim,2012 Eylul Golf6 aracimi alicam,ben arabayi doldurdum highline+esp manuel falan(siparis onaylanmadi red geldi),Geri zekali saticim abi iste doldurduk ya ozel uretim falan ondan red geldi...vs ayagi yapti.Ortalikta bir golf yenilenicek lafi vardi ama kimse beklemiyordu.Bende Eylulde Comfortline ellerinde olan araci aldim.Pat Aralikta golf7 gelmeye basladi :)   Su andada bakiyorumda cogu arkadasin siparislerinin onaylanmasi falan cok agir suruyor sebep makyaja gecis asamasi bence...

-Makyajida caddy-jettada oldugu gibi dusunebilirsiniz disaridan.On-Arka tampon,fargrubu degisecektir.Iceridede ufak tefek farkliliklar,direksiyon kesin degisir bence...

-Onun disinda yeni motorlar,yeni opsiyonlar...vs gelicektir.Ben bile 3 yildir kullaniyorum,ilk geldiginde alanlar 4 yili gecti.Siradanlasmaya basladi artik bir Yenilik lazim :)

-Makyaj gelirse zaten Ocagin ilk iki haftasi gelicek sekilde ayarlayacagim siparisi vericem oylece :)

Ekleme:Rline efsanesi olan falan birsey degil golfun makyaj yemesi.2013 yilinda bile opsiyon listesinde olmayan opsiyonlari alabiliyordunuz Opsiyon listesinde olmamasina ragmen.Hersey uc haneli opsiyon kodunda bitiyor.Tek kapi golf olanda var,opsiyonda olmamasina ragmen yillar once dynaudio ekletrnde var.3 haneli r line opsiyonunu ekleseniz oyle gelirdi araciniz...Zaten sacma yurt disinda yillardir r line var,onlara makyaji nasil yapcaklar?R line degil onlardada R tampon verceklermis :D

Bu arada st nin bana son soylediği cümle su oldu; makyaj kesin yiyicek ilaveten 'peki fiyat nasıl olucak belkide ona yetisemicem simdi almısken alıyım' dediyimde, merak etme a3 makyajlanıyo golfte ole olacak ve gidipte birden 10 bin lira artmaz merat etme hepsi bir düzen içinde ya fiyatı ona gore makul olacaktır' dedi. :000296-medium:

Geri
Üst Alt