Seat leon 2020 fr dsg 1.5act dsg 150hp aracıma kavuştum

Hooopppp listeye aldim

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Baklava.xls excel de yerinizi aldiniz

d474fd5c457a656d0de327e7ecc2d610.jpg

Hayırlı uğurlu olsun hocam güzel günlerde kullanınız insallah. Leon güzel araç bu aralar çok popüler sanırım ekonomi ve donanımdan dolayı her yerde golften çok leon görür oldum :)  

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmayı nasip etsin rabbim. Bende sıfır leon bakınıyorum ama malum bayilerde yok. 
Aracın şuan ki net fiyatı 116bin tl. %50 ötv alınıyor. Aracın net fiyatı 120bine çıkınca galiba %60 ötvye mi çıkıyor?
Çokta sürmez bugün yarın zam gelir gibi. Euro dolar arttı yine. 

@altinoluksd  Hayırlı olsun güle güle kullanın  allah kaza bela vermesin .. Vw  olsun ne olursa olsun marka  artık herşey ticari.  bende golf 7 var arkadaşımda seat  bence  seat  fiyatına  göre FP arabası  dönem dönem kampanyaları denk getirip alırsanız  1 kaç ay sonra üstünde rakamlara satılabiliyor. ülkemiz şartları malüm..  Reno hyundai  hatta ford gibi markaların üstünde araç üretiyorlar seat skoda.  Diğer markalar fiyatları dip yapıyor ya da filo indirimi yapıp satıyor reno ve ford  diğer türlü vag grubu ile rekabet edemez çok fazla marka var vw grubunda bu sayede  dünyada en çok araç satan 2.firma  toyotadan sonra .. 

golf e göre yalıtım sorununuz olabilir. 4 kapı 1 kat izolasyon ve arka koltuk  kısmından çamurluk üstü  + bagaj  yalıtım yaparsanız.  Araçtan 2 kat zevk alacaksınız. Birçok arkadaş uygulama yaptırdı. malüm sitede videolar çok.. motor sesi yok denecek kadar az  yol ve genel akustik  + ısı  vs..  iyi bir yere yaptırabilirsiniz.  

Geri
Üst Alt