Seat leon 2020 fr dsg 1.5act dsg 150hp aracıma kavuştum

@altinoluksd  Hayırlı olsun güle güle kullanın  allah kaza bela vermesin .. Vw  olsun ne olursa olsun marka  artık herşey ticari.  bende golf 7 var arkadaşımda seat  bence  seat  fiyatına  göre FP arabası  dönem dönem kampanyaları denk getirip alırsanız  1 kaç ay sonra üstünde rakamlara satılabiliyor. ülkemiz şartları malüm..  Reno hyundai  hatta ford gibi markaların üstünde araç üretiyorlar seat skoda.  Diğer markalar fiyatları dip yapıyor ya da filo indirimi yapıp satıyor reno ve ford  diğer türlü vag grubu ile rekabet edemez çok fazla marka var vw grubunda bu sayede  dünyada en çok araç satan 2.firma  toyotadan sonra .. 

golf e göre yalıtım sorununuz olabilir. 4 kapı 1 kat izolasyon ve arka koltuk  kısmından çamurluk üstü  + bagaj  yalıtım yaparsanız.  Araçtan 2 kat zevk alacaksınız. Birçok arkadaş uygulama yaptırdı. malüm sitede videolar çok.. motor sesi yok denecek kadar az  yol ve genel akustik  + ısı  vs..  iyi bir yere yaptırabilirsiniz.  
Sağolun. Tavsiyenizi dikkate alacağım yakıtım düşünüyorum ama yaptıracak iyi bir yer bulamadım varsa bildiğiniz bir yer yardımcı olursanız sevinirim 

@altinoluksd  CTK   firması var   Alp bey 532 665 77 51  yardımcı olacaktır.    

Haberiniz vardır ama leon artık %60 ötv diliminde :)  

Ekli dosyayı görüntüle 36164
Geliceğini biliyorduk ama bu kadarını beklemiyordum euronun artışı vergilerin üstüne eklenmesi bence çok yanlış bir durum en kısa zamanda el atılması lazım 

Biraz tuhaf olucak ama aracımı değiştiriyorum 

yeni skoda kamiq alacağım leonun alçaklığına alışamadım skoda kamiq de çok dikkatimi çekiyor 1 ay sonraya aracın geleceğini söylediler 

Tercihim cam tavanlı 1.5etsı oldu benzinli araçtan şaşmam bu saatten sonra renk olarak bu rengi tercih ettim doğuş oto sağolsun araç konusunda çok yardımcı oluyor ilgilenen arkadaşların doğuştan vazgeçmemesini tavsiye ederim 73632984-4D58-4A27-BF55-B5BD293EC811.jpeg9FA9B0C3-CE83-462E-8379-EB38F737D0FB.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Rx7
@altinoluksd hayirli olsun gule gule kullan fr keyiflidir ama malesef bazen kalitesiz hissettirir sen de yazmissin saten ama artilari da cok tabi sunrooof gibi, surus modlari ,kirmizi dikisleri,aynalari ,gunduz fari guzeldir aklima gelenler 👍

Merak edenleriniz illaki vardır açıkçası 1.5etsı motor çok yakar diye korkuyordum uzun yolda dikkat ederek kullandım klima full açıktı 4.9l/100 ortalama yakıt tüketimini yakaladım 

İstanbul ataşehirden yoka çıktım osmangazi köprüsünden geçip balıkesir erdeğe gittim 

şehir içi 7ortalama yapanlar istanbulda yaşamıyordur yoksa başka bir açıklaması yok trafiksiz kullanım yapmama rağmen 8den aşşağı inmiyor sadece ışıklara denk gelmemle bu tuketimi yakaladım genelde iki silindir modunu tutturmaya çalışıyorum tamamen ekonomik sürüş yapmama rağmen tüketim bu sürdüğüm yerler eğimli ve kısa mesafe ortalamasıdır 

Yeni aracınız Hayırlı Uğurlu Olsun inşallah. Kazasız belasız Ağız tadıyla kullanmanızı dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fr otomatik paket cam tavan hayaletli paketi tek paketi var zaten

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt