Trafikte Karşılaştığınız Golf Sürücüleri

Golf Kullanıcısı Olarak Karşılaştığınız Diğer Golf Sürücüleri Size Nasıl Davranıyorlar

• Kornaya basıyor

Kullanılan: 2 1.6%
  • Selektör yapıyor

Kullanılan: 6 4.9%
  • El ile selam veriyor

Kullanılan: 3 2.4%
  • Benimle kafa tutmaya çalışıyor

Kullanılan: 14 11.4%
  • Bende de aynısı var demek için enteresan sürüşler yapıyor

Kullanılan: 7 5.7%
  • izlemek için arkamdan geliyor ve daha sonra önüme geçip biraz da dikiz aynasından seyredeyim diye dü

Kullanılan: 16 13.0%
  • Hemen hemen yukaridakilerin hepsiyle karşılaştım

Kullanılan: 14 11.4%
  • Yukarıdakilerin hiçbirine rastlamadım

Kullanılan: 63 51.2%
  • Zaten yukarıdakilerin hepsini ben yapıyorum😀

Kullanılan: 6 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    123
@tiesay Kullanıcı bakımdan evet, size katılıyorum. 

Yine de uzakta bi passat görünce  renklerinden ayırt edebiliyorum. Ancak Egea ve Focus tamamen filo edition.

adam gibi , 

mk4 e osmanlı  mk7 ye selçuklu tokadını yapıştıracak  eşgali düzgün  bir mk8 le yolda giderken  başka bir mk8 le karşılaşılsa , araçlardan inilip hiç  tanımadığın adamla , halay bile çekilir de ?  

mk7 ? 

2013 de  sellektör korna  esas duruş  tören geçişi hareketleri normal gelebilir ama 

şimdilerde  adrenalin azalması var  kabul etmek gerek . 
evet adrenalin azalmış, sen bu kadar geç yazmazdın ))

ben kendi adıma, her zaman başla takip yaparım, hele bir 7,5 geçerse. 8i görünce gazlar yarışırım herhalde 

Benimde çarşıda gördüğüm bir golf vardı highline benimki ile aynı sadece 2018 model bir gün arkadaşın dükkanındayken gelmişti benim araca bakıp a bunun aynaları bile katlanmıyor demişti artistlik yaparak bende içimden dedimki ulan hıy*ar ikiside aynı özellikte araç. Kumandaya basılı tuttum ayna katlandı suratında aptal bi gülemseme vardı. Bir sonraki görüşümde önden kaza yapmıştı. Bazılarıda çok değişik sanki en iyi golf benim edasında.

evet adrenalin azalmış, sen bu kadar geç yazmazdın ))

ben kendi adıma, her zaman başla takip yaparım, hele bir 7,5 geçerse. 8i görünce gazlar yarışırım herhalde 
adrenalin azalmış dediğimiz aracı burada en son ben satarım 250 bin km de .  

benim araç yenilemem için tek şartım  ,  devlete ÖTV kaptırmamak . 

öyle bir durumum raporumda yok zaten. 

330 bine yeni a3  al  160 bini vergi olsun . sil baştan en tavandan , her yıl extreme MTV   ( ötv muafiyetli araçlarda ,  yıllık mtv muafiyeti de var biliyorsunuz) 

ben vermem .... artık 

7-11  mtv dilimine girsem de  mtv düşse diyorum. sonra 12-16   .......

adrenalin azalmış dediğimiz aracı burada en son ben satarım 250 bin km de .  

benim araç yenilemem için tek şartım  ,  devlete ÖTV kaptırmamak . 

öyle bir durumum raporumda yok zaten. 

330 bine yeni a3  al  160 bini vergi olsun . sil baştan en tavandan , her yıl extreme MTV   ( ötv muafiyetli araçlarda ,  yıllık mtv muafiyeti de var biliyorsunuz) 

ben vermem .... artık 

7-11  mtv dilimine girsem de  mtv düşse diyorum. sonra 12-16   .......
bi araba kendimize bi arabada uzun adama alıyoruz

doymadı gitti arabaya

@Seastar76

valla siyasete girmeyelim .......

geçen yıl  ank-ist  otoyolunda  ,  beyaz A6 dan bahsetmiştim ,  yanımdam 260 la falan geçti , tepe çakarlı lambası vardı (ön ızgara çakarı değil  seyyar magnetik  tepe çakarı )

sonradan öğrendim ki 

siyah plaka / siyah renk resmi araç zorunluluğu kalkmış devlette. 

xxxx  bakanlığın  xxxx birim yetkilisinin aracı siyah dışında herhangi bir renk ve klasik beyaz plaka olabiliyormuş . (sonuçta devletin aracı ama ???) 

biz çocukluğumuzda , 

sağ sol ön kapılarında ,  

RESMİ HİZMETE MAHSUSTUR  yazılı  reno 12 tsw  station Devlet mallarına alışmışız .  

düzen değişmiş 

hayırlısı olsun . 

başka gidecek memleket- toprak  yok zaten  ? 

Ben de selam vermeye çalışıyorum fakat karşılık bulamıyorum :(  bu yüzden pes ettim. 

Bu köklü ve güzel gelenek sanırım sadece Alfa Romeo kullanıcılarında var. 

Passat gördüğüm an kaçarak ya da yavaşlayarak uzaklaşıyorum. Hele de camlarda film varsa, Amerikan parklar açıksa, gündüz sisler açıksa, basıksa... 

En son böyle bir Passat kavşakta yandan önüme atladı; frene asılmasam içinden geçecektim. Kornaya bastım doğal olarak. Yapıştılar arkama; sinirden deliye döndüm. Sağa çekip camı indirip “ehliyeti bakkaldan mı aldın birader” dedim. İçinde palazlanmış 3 orta yaşlı yamyam “neyse yanında eşin varmış...” diyip uzadılar. Bu şehir magandaları akılları sıra suçlu olmalarına rağmen 3 kişi bir olup beni dövecek... Bu Passatlar çok ilginç bir şekilde bir baltaya sap olamayacak sonradan görme kro barzo cahil cühela takımının eline nasıl geçti anlamış değilim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben her gördüğüm golfte   golf tutkusu stickeri olanı  arıyorum   bandırmada  daha denk gelmedi :)     

ben her gördüğüm golfte   golf tutkusu stickeri olanı  arıyorum   bandırmada  daha denk gelmedi [emoji4]    
Hocam ben istanbul da bile denk gelmedim

Aracım golf 7 olduğu için trafikte golf 7 gördüğüm zaman sanki tanıdık biri gibi hissediyorum. Ufak tefek hatasi olsa bile gozardi ediyorum söylenmiyorum başka araç olsa kendi kendime soylenirim. Bunun dışında iyice süzüyorum aracı jantlarina bakarim araç siyahsa demek benimki de trafikte böyle görünüyor stopları böyle yanıyor gibisinden. Bende cam filmi yok cam filmim olsa nasil görünür diye bakıyorum. Araci kullanan kişiye bakmak hiç adetim olmadi küçüklüğümden beri araca ve markaya odaklandim hep. Onların bana hiç dikkat ettiklerini görmedim ama kimse de benim kadar bakmaz sanırım 🙂

Konu ile çok alakalı değil ama sanırım Passat sahiplerinden nefret ediyorum.

Bu arkadaşların arabalarına verdiği değeri ve bunu sürüşe yansıtmaları beni artık çileden çıkarttı.

İddiasına girerim, Premium araç sahipleri bile bu adamlar kadar değer vermiyor araçlarına.

Geri
Üst Alt