Zubizu shell de 15 tl

Mye06

Üye
İsim
Yusuf
Arkadaslar herkese selam 

Zibusu uygulamasinda temassiz 150 tl shellden akaryakit ta 15 tl hediye var 

Zibisu uygulamasina visa karti tanimlayin akaryakit istasyonundaki gorevliye uygulamadan odeyeceginizi soyleyin paycell ile onay verin

@Mye06 merhaba hocam telefonda uygulama var zibuzu otomatik plakaya tanimlaniyor o puanlar nasil kullanilacak bi bilgin varmi birde ben hep nakit aldim yakiti

teşekkür ediyorum hocam. 31 ağustosa kadar bi çok kere 150 ve katlarını alırız. :)  

(her 150 TL için 15 tl gayet iyi)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Sinanmiray istasyona gittiginizde puanlarimi kullanmak istiyorum deyin gorevliye

Shelin kampanyalari bana o kadar karışık geliyor ki.O yüzden hiç takip etmiyorum.Yok zibuzu indir yok paycel midir nedir ayarla yok alirken bilmemne şöyle verme kardeşim puan muan...

@Culture33 toplam 30+30tl 60tl kazanabilirsin..150tl*4 akaryakıt üstüne birşey vermiyor..size tavsiyem world kartınız var ise shellden 4*125TL  alışveriş yapın (farklı günlerde)(QR ile ödeyin) hem 50tl  kampanyadan hem 40tl QR den gelsin..500tl ye 90tl cepte.bu kampanya 15 agustosta bitiyor....zibuzi ile ödeme yapacaksan world card ile birleşmez ayrıca yakıt alman lazım (world cardın visa ise daha süper oluyor)...ben şöyle yapmıştım ilk gün 125tl world kard ile qr ödeme yaptım..ertesi gün 150tl zubizi ile..kısa bir hesapla 500tl worldden 90tl world puan,  600tl zubizdan 60tl geliyor..önümüzdeki iki ay 1200tl yakıt alana visa world cardı olan biri 150tl yakıt puan kazanabilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@reko maalesef YKB kartım bulunmuyor, bu da fena değil aslında %10 luk bir indirime denk geliyor.

Zubizu'yu kullanıyorum arada sırada yakıt almama rağmen bazen 20 TL puan birikebiliyor tavsiye edilir. 

Geri
Üst Alt